Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, ha lehunyjátok a...

Férfiak, ha lehunyjátok a szemeteket, és elképzelitek a számotokra ideális nőt, hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen alkata lenne, milyen arca, milyen színű és hosszúságú, frizurájú haja, és tetőtöl-talpig hogy lenne felöltözve?

(Meztelenül, fehérneműben nem játszik. Rendes outfit-re vagyok kíváncsi, ahogy közösségben is megjelennél vele.)


25/L



2021. febr. 25. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan hogy ideális. Ráadásul ezek mind csak külsőségek 🤷‍♂️ sokkal fontosabbak a belső értékek. És számomra igazából már bőven elég egy gyönyörű mosoly is.
2021. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, elég egyértelmű, hogy ezt egy lány kérdezi :D A férfiak(!) nagy része nem törődik ilyen apróságokkal. Ne nézzen ki úgy, mint egy csöves, és nagyjából ennyi. Külső megfog, belső megtart, de amíg a nő nő, addig ritka kivételes eset, hogy a külső ne fogna meg valakit :D Inkább a kisugárzással szokott probléma lenni.
2021. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Hypebeast
2021. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Jó, nyilván nem csak a külső számít, de tényleg olyan nehéz leírni egy hajszínt és egy kb magasságot? Na 😂
2021. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
De nehéz, mert úgyis az összkép fontos 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor legalább olyat mutassatok, aki összképre tetszik 😂
2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
2021. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem sok értelme van a kérdésnek, hiszen ahány ember annyi féle ízlés, de ha már kérdezed tessék az én ideálom:


170 cm, 60 kg, sportos, izmos, cici ne legyen C kosárnál nagyobb (ha egészen kicsi az egyáltalán nem baj), semmilyen mű testrész (még műköröm se), tetoválásmentes, rövid haj (max 10 cm). Szem és hajszín másodlagos, ahogy az arca is. Sőt a nem babás, hanem karakteres arcú nők kifejezetten bejönnek nekem.

És ne legyen szőrös a teste - sehol :)


A ruhája legyen visszafogott, inkább elegáns. Kis kosztüm, vagy szövetnadrág. Farmer, edzőnadrág, futónapos ingyenpóló, illetve a másik véglet, a habos-babos "idenézz-má-rám" divatruhák nem jönnek be.

2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

170 cm, haj dús hosszú sörény, kissé göndör, a szőke és csiricsáré színűek kizárva, szemszín barna, semmi mű nem lehet, tetkó teljesen kizárva, popsi kerek, láb izmos, vékony.

Ruha, inkább ami kizárva: tüdőnadrág, agyonszakadt farmerek, talpig fekete, cici alatt meghúzott alaktalan ruhák.

2021. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz kérdés, többféle elképzelt nőideál van, ami vonz, többféle, hozzáillő outfittel és nehéz lenne egyetlen leg-et kiválasztani. Úgyhogy most véletlenszerűen emelek ki egyet.


Pár centivel alacsonyabb lenne nálam (én vagyok 168), átlagos testalkatú, kicsit kislányos, kedves arcú. Nagyon mosolygós.

Hosszú, váll alá érő, egyenes, barna haj, amit szeret alkalomadtán copfban is hordani.

Az öltözködés sokféle szemponttól függhet, például az évszaktól, és, hogy hétköznapi, utcai viseletről van -e szó, vagy valami elegánsabb, ünnepiről. Én most maradnék a hétköznapinál, de az is lehet csomóféle.

Számomra imponáló, ha egy nő inkább a lazaságot, kényelmet, netán vagányságot tartja szem előtt a hétköznapi öltözködésében, és nem akarja mindenáron úgy kirittyenteni magát feszülős, nagyoncsajos cuccokba, mintha épp bálba készülne.

Ennek tükrében az én egyik outfitem az ideálomon, az mondjuk egy tornacipő, kék farmer, valamilyen fekete, zenekaros póló és egy laza, kockás ing kigombolva, feltűrt ujjakkal.

Vagy ugyanígy tornacipő, fekete csőnadrág, valamilyen póló és egy fehér, kenguruzsebes, oversized kapucnis pulcsi. Annyira aranyosan és ölelgetnivalóan tud állni a lányokon ez a kombó :D

Vagy ha forró, nyári kánikuláról van szó, akkor csak egy papucs/szandál, egy piros-fehér, hawaii mintás forrónadrág és egy sima, fehér atlétatrikó :) Nem kell túlgondolni.

De napestig folytathatnám még a számomra ideális öltözékeket :D

2021. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!