Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varronok !linkelek egy ruhat...

Varronok !linkelek egy ruhat egy ilyet kb mennyiert csinalnak meg?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 26. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szteccs szatén métere kb 2000 Ft, kell belőle 2 méter, az 4000 Ft. A szalag a hátán nem nagy tétel, ha kalapgumit találtok a ruhával azonos színben, akkor max 1000 Ftból megvan. Más anyagszükséglet nem látszik a ruhán, maximum valami bélés, az szintén 2-3000 Ft.

A varrónő bérezése nagyon erősen eltér, van aki tízszer annyiért dolgozik mint más. De összességében én azt gondolom, hogy próbára állítással együtt maximum 5-6 óra alatt megvan, tehát százezreket nem fog elkérni.


Ha tippelnem kéne egy összeget, szerintem ahol én élek ott kb 25.000 Ftból lenne meg, de mint mondtam, ez varrónője válogatja.

2021. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ruhát csináltattam a nyáron esküvőre. 1500.-ftvolt az anyag métere. 4500.-ft volt az anyag(Ebből készített a varrónő szalagot is,kicsit vastagabb volt, mint a linkelt ruháé), gumizsinór ha jól emlékszem 80 forint volt métere, én 2 métert vettem belőle. 5000.-ftért varrta meg a varrónőm. Durván 10ezerből megvolt. :) Annyi, hogy én az alját bal combközéptől jobbra lefele féloldalasan levágattam. Brutál jól néz ki :D
2021. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom en is eskuvore szeretnem.2.melyik varosba csinaltattad?
2021. febr. 27. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!