Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alexander McQueen sneaker?...

Alexander McQueen sneaker? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régóta szeretnék egy Alexander McQueen sneakert. Érdeklődöm, hogy akinek van közületek, elégedett vele?

26/L


2021. febr. 27. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Tekintve hogy biztos nem fogsz egy 10x olyan jó cipőt kapni az 1/10-e ennyibe kerülő cipőhz képest, szerintem nem, totál nem éri meg.
2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Viselni NEM.

Befektetésnek igen, HA, tudod figyelni a piacot!

2021. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt ilyen cipőm, nem sportcipő hanem női ballerina. Nagyon jó minőségű, valóban a bőr és a kivitelezése is messze eltér egy plázás cipőtől. Szerintem ha van rá pénzed megéri, én évekig hordtam amíg teljesen el nem jártam.

30/N

2021. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ez annyira relatív, hogy kinek mi éri meg...

Én szeretem a high end márkákat, már-már mániákusan imádom a cipőket, így van a fent említett termékből 5 pár itthon. Vigyázok rájuk, kényelmesek és abszolút "szerelemcipők", így én azt mondom, hogy megérte rájuk áldozni. Főleg, hogy az 5 párból 4-et mindig egy-egy nagyobb akció keretén belül vettem.

De a kezdőára még akcióval is bőőőven 100 ezer felett van, másoknál havonta ennyi megy el élelmiszerre például. Szóval nyilván ahol hónap végén problémát jelent az, hogy minden nap hús legyen az asztalon, vagy időben be legyenek fizetve a számlák, ott nem az lesz az elsődleges, hogy 150-200 ezer forintos cipőt vegyen magának anyuka és apuka.


Ha neked nem nagy kiadás, nem kell rá hónapokig, fél évekig félretenned, akkor hajrá. Ellenkező esetben pedig okosabban is el lehet költeni szerintem egy ekkora összeget.

2021. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem gond ennyi pénzt kiadnom :) inkább olyan szempontból gondoltam, hogy megéri-e, hogy tartós és jó minőségű-e az árához viszonyítva, mert ebben az árkategóriában mást is tudnék választani :)
2021. febr. 27. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan férfi vagyok, de:


Árkategóriájában biztos vagyok benne, hogy van minőségibb cipő. Ha nem gond ennyi pénzt kiadni (ergo neked annyi 140 ezer mint másnak 20-30) akkor nem mindegy? Megveszed, aztán bírja ahogy bírja.


Aki szerint egy cipő jó befektetés. Hát... Nem :D. Illetve hogy egy sorozatgyártott AMQ-n nem fogsz pénzt keresni (pláne ha már hordtat), azt borítékolom...

Az űberlimitált mocskosdrága cipők (amik jellemzően nem is high-end márkák) lehetnek jó befektetések. De azért nem abból fogod hülyére keresni magad.

2021. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

volt ilyen cipőm feketébe fehér sarokkal szerintem megéri kényelmes volt néha még most is fel szoktam venni de meguntam már. most philipp plein van fehérbe hasonló kialakításban ez is nagyon jó.meg ha már ennyire szereted a sneakereket tudom ajánlani a balenciaga triple st is nagyon szeretem igaz ritkán hordom mert általában elegánsan öltözöm az meg nagyon ilyen hanyagabb öltözethez van. remélem tudtam segiteni

24n

2021. máj. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia :) Nekem az a vastag talpú sportcipő másfél éves. Imádom! Nagyon kényelmes! Nekem minden cipő feltöri a lábam, de ez sose! A sarok rész puha báránybőr a többi marhabőr! Az enyém fehér a hátulja fekete velúr. Annyi negatív dolgot tudok mondani, hogyha a fekete velúrbőr részt víz éri akkor fog a fekete festék!!!!


Befektetésnek? Ne viccelj :D Ez nem az a kategória :) Talán a csillogós darabok...de abba se vagyok biztos.


Befektetésnek: Hermes és Chanel :)

2021. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia 24 fiu vagyok, a vilag legjobb cipoje, szerintem kenyelmes es megeri nekem 2 alexander mcqueenem van, mindketto eredeti termeszetesen, es nagyon jol birjak az elso mar 2 eve meg van es amikor kitisztitom full ujnak nez ki, a masikat most vettem meg nem volt rajtam :D
2022. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!