Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Helpme! Nagyon unom mar a...

Helpme! Nagyon unom mar a kulsomet ?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok 64kg 175cm kellene valami stilus... nagyon unalmas a megjelenesem. Sima oldalra fesult fekete haj stb... tudtok par oltozkodes/haj stiulst? Jaa de ilyen fuck boy vagy mi nem szeretnek lenni!

2021. febr. 27. 23:09
 1/7 Pepperman ***** válasza:

én nem vagyok oda az oldalra fésült hajert, de ez hajtol is fugg azert. Eloszor is, egyenes, gondor vagy hullamos a hajad? es milyen hosszu kb?

Milyen a mostani stilusod kb? miket hordasz?

2021. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Farmer sima pulcsi. Vagy melegito pulcsi kombo, valami ilyen egyszeru, a hajam oldalra fesult egyenes elol van egy kis felfele kunkorodas vagy mi a f*
2021. febr. 27. 23:25
 3/7 Pepperman ***** válasza:
100%
ertem. Szerintem amugy sokkal jobb egy sima pulcsin is hogyha színes marmint ilyen élénk a színe. Nekem nagyon tetszik az ilyen. Farmeron nem lehet mit valtoztatni nagyon, szakadt farmer sztm mindig jo ha van egy, meg egy kicsit bőbb nadrag amin oldalt nagyobb zseb van. Ezek mindig jol neznek ki. Aztaan szerintem probald meg hogy milyen a hajad ha nem fesulod oldalra.
2021. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Farmer sima pulcsi. Vagy melegito pulcsi kombo, valami ilyen egyszeru"


Az nem stílus. Csak méteráruba tekered magad, hogy ne meztelenül járj.


Tipp, kicsit olvass utána a férfi divatnak, keress inspirációt. A kortárs mellett ne hanyagold el a klasszikust sem. Amire 50-100 év után is azt mondják, hogy alapszabály vagy alap darab, a jólöltözöttség jele, az nem véletlenül az. Tanuld meg, kísérletezd ki, hogyan öltözz az alkatodhoz illően, mit akarsz kihangsúlyozni és miről akarod elterelni a figyelmet. Ne félj a színektől sem, például mítosz, hogy ha feketébe öltözöl, azzal automatikusan elegáns(abb) vagy. Ritkán van így.


Emellett nem csak arra nem árt oda figyelni, mit feszel fel, hanem arra is, mire veszed fel. Nem tudom hány éves vagy, de elég könnyűnek tűnsz ehhez a magassághoz. Sportolj valamit, ha sok tömeget nem is nyersz csak izomdefiníciót, már akkor minden sokkal jobban fog állni rajtad. Emellett a sport jó hatással van az önbizalomra, ami kisugárzik a megjelenésre.

2021. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igazából szerintem fontos a személyiségedet ismerni ahhoz, hogy tudd milyen stílus illik hozzád. Pinteresten tudsz keresgélni 🥰
2021. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem nagyon tetszik fiukon a kozepen elvalasztott haj angolul middle part. szerintem sokaknak jol all, de nezegess pinteresten akár, rengeteg van <3 18/l
2021. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pepperman ***** válasza:
A 6ossal egyetértek, imádom én is a fiúkon azt a hajat. Szerintem sok embernek jól is áll. ;)
2021. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!