Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen apróságokkal tudom...

Milyen apróságokkal tudom feldobni az outfitem amitől külölegesebb lehetek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 21:36
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!:)

Először is, attól függ, hogy mi a célod a megjelenéseddel.

Viszont (szerintem) az mindig hatást kelt, ha egy embernek van egy saját stílusa (és persze ha ez a stílus tükrözi a személyiségét).

A merészebb párosítások is nagyon jól tudnak elsülni, a lényeg, hogy ne besimulni próbálj az általános "tömeg" ruhadarabokba, hanem nyugodtan kísérletezz összeállításokkal, színekkel, mintákkal, fazonokkal, darabokkal, amikben jól, önmagadnak érzed magad.

Emellett használhatsz kiegészítőket, kalapot, sapkát, öveket, ékszereket, cipőfűzőt, hózentrógert, kesztűket, táskákat, stb.stb.

Sok sikert kívánok a megvalósításban, és bármit is csinálsz, érezd jól magad benne. Nem más véleménye számít elsősorban, mert az ízlés relatív. (Az etika határain azért maradjunk belül, ha lehet, de egyébként engedd szabadjára a fantáziád:D)

2021. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!