Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel bakancsba vs nadrág?...

Steel bakancsba vs nadrág? Beletűrni?

Figyelt kérdés
Tervezem megvenni életem első steel bakancsát ami 10 lyukú. De nadrágjaimnak vége vastagabb és van amelyiknek alul is van egy ilyen kis zseb szerüség. A bakancsra rá kell hajtani vagy betűrni a bakancsba?
2021. márc. 13. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Általában be szokták tűrni. De muszáj pont Steel-t venned? Annyira bumszli az orra. Nekem is volt de az összes közül azt szerettem a legkevésbé.
2021. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DeMoR ***** válasza:
100%

Én leginkább mikor acélbetétes, vagy anélküli bakancsot hordok, akkor általában betűrőm a bakancsot, ha kellően szűk a szára a gatyának.


[link]


De tudd az is jó lenni, szubkultúra függő, ha bőbb a gatya.


[link]


Volt, hogy felhajtottam, mert túl bő szárú volt a gatyám és betűrve hülyén nézett ki nekem.


[link]


De volt olyan is, hogy nem hajtottam fel, hanem rá és így csak az alja látszott ki, egy rocker apukától lestem el. :D

(Bár ez nem szokás, de van amikor már nem azért hordod, hogy "feltűnő" légy :D)

2021. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak gyakorlót szokás betűrni bakancsba,de az bele is megy.
2021. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem gyakorló nadrággal veszed fel,akkor inkább kívül hordjad,vagy max. még a farmergatyát is betűrheted,de más nadrág már nagyon hülyén nézne ki betűrve.Vagy itt a jóidő,vásárolhatsz 3/4-es gatyákat,kockásat,vagy együtteseset,azokkal még jobban mutat egy acélos.
2021. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Hordhatod ráhúzva is.
2021. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy 10 sorosba betűrve szerintem nem nézne ki jól, ahhoz inkább egy 15-ös kellene. Ráhúzva, vagy felhajtva, mindkét módon lehet jó. Ahogy neked jobban tetszik.
2021. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!