Shein vagy Zaful?

Figyelt kérdés
Nyárra szeretnék pólókat és fürdőruhát rendelni. A fent írt két oldal között nem tudok választani. Mennyire megbízhatóak? Jó anyagjuk van, és jól vannak írva a méretek? Kinek melyik jött be jobban?

2021. márc. 16. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Sheinről rendeltem már, de nem fürdőruhát. Nekem rendben volt minden. Egy dzsekit, egy pulcsit, és egy sportmelltartót vettem.

Zafulról nekem nincs tapasztalatom, de egyik barátnőm onnan szokott bikiniket venni, azt mondja, teljesen olyanok, mint a képen.

2021. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En a Sheinre eskuszom a furdoruhaik is nagyon jok, a velemenyeket erdemes figyelni a meretek miatt.
2021. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem már mindkettőről (főleg fehérneműket). Nyilván nem egy Calzedonia, vagy Zara minőség, de az ára sem az. Átlagos fast fashion. 1-2 szezont bírnak, vagyis amire tervezték őket.
2021. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Én mindkettőröl rendeltem fürdőruhát. A zaful-os minőségével elégedettebb vagyok, de az volt a drágább is. Shein-ről egy leakciózott itthoni alig takaró bikinit rendeltem, arra tök jó volt 5 dolcsiért. A Zafulos vagy 15 euro volt, kétrészes magasított derekú.
2021. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Én Sheinről rendeltem nemrég 3 fürdőruhát, elvileg a héten megérkeznek. Majd írok véleményt, kézhez kaptam őket. :)
2021. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy ha* lemaradt, bocsi.
2021. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös várom a véleményed! A többieknek köszönöm!
2021. márc. 16. 21:37
 8/12 anonim válasza:
83%

Múltkor jött meg a Shein-től egy pulcsi, egy póló és egy sapka, minden tökéletesen ugyanolyan, a színek, méretek is passzolnak.


Zafulról tavaly nyáron rendeltem, az volt az utolsó. A nadrág sokkal nagyobb volt, a póló kisebb.. Plusz, több pénzt nyúlt le a kártyámról, a vámról pedig ne is beszéljünk.


Mindenképp a Shein, az egy igazi oldal.

2021. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A zaful-on nekem sokkal jobban tetszenek a fürdőrucik. De amit nagyon nagyon sajnálok hogy nincs XS méret. Ez amúgy nagyon idegesítő mert tök jó rucik vannak ott is! Shein-en szerencsére van XS.
2021. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van, ahol van XS méret
2021. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!