Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok vélemény a varrás...

Csajok vélemény a varrás nélküli lézervágott bugyikról? Előnyeiről? Vagy esetleg hátrányairól?

Figyelt kérdés

Szemezek most velük, eddig még nem hordtam ilyet. Tapasztalatokat várok.


Alapvetően vékony vagyok, nagyobb fenekem van, farmert hordok leggyakrabban, de előfordul hogy szövetnadrágot, bőr hatású nacit vagy leggingset veszek fel.


(19l)



2021. márc. 17. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

nekem van pár ilyen darabom

előnye számomra az volt, hogy a leggingsen és a bőrhatású nadrágot kevésbé látszik a tanga körvonala

hátránya nekem az volt, hogy ugyanolyan méretűt vettem mint a hagyományos tangából és jobban bevágott

2021. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
3%
es ezt miert a szexualitas temakorbe kellett irni?
2021. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
88%

2

Mert a tinik az alsóneműkre is már felizgulnak.

2021. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha szép feneked van az igen szexi lehet egy bőrhatásu nadrágban. :) Bocsi de ezt le kellett írnom.
2021. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10%
Mekkora marhaság ez már. Mit kinem találnak csak hogy a sok marhát lehúzzák.
2021. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van 3 new yorker-es darab, de nem jött be. Középen, a lábam között az anyag összesöndörödik, vagy nem tudom másképpen írni, talán mert elég vékony anyagból van. Nem vennék többet belőlük.
2021. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1es válaszoló:


Nekem is főképp az lenne a cél hogy ne látszódjon át. Mert a sima tanganak egy ilyen bőrnadrágon sajnos átlátszott a vonala. Nekem nagyobb fenekem vanbmint irtam, akkor lehet nekem méginkább bevágna szerinted?


6os

Milyen árban vetted őket, nem tudod véletlenül? És milyen nadrágok alá hordtad őket?

2021. márc. 17. 13:14
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Kb. 2800-3000 körül voltak, és sima farmer alá meg rövidnadrágok alá, meg szivarnadrág alá hordtam őket. Szóval mindegy mi alá veszem, akkor is gallyra ment. De ugyanez a helyzet a lézer vágott tangákkal is. Szóval nekem nem jöttek be ezek a fajták.
2021. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha azt akarod, hogy ne látsszon a bugyi vonala, akkor olyan bugyit vegyél, mint a férfiaknak a száras alsó. Aminek van egy rövid szára, és az hozzásimul a combjukhoz.
2021. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

9.

A férfiak nem szeretik ha valami is simul rajtuk.

Ezért is rettegnek a harisnyától.

2021. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!