Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet DIVATOS és olcsó...

Hol lehet DIVATOS és olcsó ruhákat és ékszereket kapni?

Figyelt kérdés
ami tényleg menő, de nem úgy néz ki, amit most vettem a piacon. és olcsó!! köszönöm.
2010. aug. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
New Yorker, C&A, H&M, figyeld a leárazásokat!!!
2010. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jeans club, Karám/Invázió, és más egyébb ruhás üzletek, kínaik, turkálók, stb.

A New Yorkert nem ajánlom, mert megfigyeltem, hogy minden 2. emberen ugyanaz a ruha van, és általában mind New Yorkeres.

A kínai ruhákat sokan szidják, de nekem pl egy nadrág tovább tartott a kínaiból, mint a New Yorkerből.

Turkálóba meg egyedien fel lehet öltözni, és ki lehet fogni márkás, és szinte új állapotban lévő ruhákat! :)

2010. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít olcsónak, én ajánlom a Pimkie-t Neked, mert 2-3 ezer Ft- okért (ha nincs leárazás) szuper felsők vannak, 5 ezerért már csomó jó gatya, ha meg van akció, akkor meg aztán hihetetlen árak vannak.


Kiegészítők is vannak ott jók.


H&M-ben is gyönyörű bizsuk, szuper szemüvegek, sálak stb. vannak. Oda mindenképpen érdemes benézni.

2010. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kínai

tök olcsó és nagyon sok és jó ékszerek vannak

2010. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!