Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanak még felnőttek fehér...

Hordanak még felnőttek fehér harisnyát?

Figyelt kérdés
Vagy már nagyon ciki?
2021. márc. 23. 16:23
1 2
 11/17 winR ***** válasza:
93%
#10-es válaszolónak: pl. a Calzedoniában van többféle is, vékony, vastag, mintás fehér!
2021. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
90%
Köszi, ezt nem tudtam. Van fehér balettharisnya csak azt nem akarom elhasználni pl. talajgyakorlatokra edzésen amikor könnyen kiszakad. Arra direkt az olcsó kínai gyerekharisnyát veszem fel. A calzedoniás gondolom van olyan árban mint a rendes balettra való, akkor már veszek azt de ha hirtelen kell akkor még jól jöhet hogy ott is van :)
2021. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Fehéret még zokniban is útálom, fekete meg testszínű nejlont hordok.

F.

2021. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de fehér nejlon harisnya felnőtt méretekben is kapható! Kicsit el vannak egyesek tévedve!És mi van, ha valakinek felnőtt létére a fehér harisnya tetszik?Nehogy már csak gyerekekre legyen jó!?
2021. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elmentek egy zokni- harisnya szaküzletbe,és ha valaki fehér felnőtt harisnyanadrágot kér, az eladók vagy 10 féle harisnyát ajánlanak! Jó napot!
2021. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is furcsa a kérdés: Férfiként szoktam a "barátnőimnek" (értsd: szeretők) venni, és eddig nem volt olyan szín vagy méret, amit ne kaptam volna fehérnemű üzletben 😊


A fehéret különösen szeretem, látványra és tapintásra nagyon különleges, és 2-től egészen 5-ös méretig kaptam harisnyanadrágot és combfixet is, ráadásul matt vagy fényes is volt


Pedig nem is lakom nagy városban 😄

2021. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam. Anno mikor még sokat jártunk bulizni, akkor szaggatott farmer alá vettem fel fehéret, nagyon jól nézett ki az UV lámpa fényében..
2021. okt. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!