Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ki hord még csak...

Lányok, ki hord még csak fekete pólókat rajtam kívül?🖤

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régóta csak a fekete mintás pólók jönnek be nekem legyen rövid vagy hosszú ujjú és általában koponyás, dark téma, horror meg ilyen mintás.

Próbáltam korábban sok féle ruhát magamra ölteni de csak a feketében éreztem igazán magamnak a stílust.

Nadrágban viszont általában sötét kék farmer vagy terepmintás farmer van így mégse full feketébe vagyok csak a pólóim azok.

Van más akinek ilyen szintén a stílusa?

23 L vagyok és ti is írjátok le a kort is.



2021. márc. 25. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. minden nap tetőtől talpig feketében vagyok. 21/L
2021. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én például nem csak fekete pólókat hordok,de ha ebben te jól érzed magad akkor ne érdekeljen, hogy más mit gondol. Gondolj bele! Jobb lenne ha olyan pólókat kéne hordanod ami MÁS izésének felel meg? Vegyél fel olyan ruhát amiben önmagad lehetsz. Mert lehet hogy más pl. full rózsaszínben érzi jól magát, de az nem te vagy.Szóval arra akarok kilyukadni,hogy ebben a témában CSAK A TE VÉLEMÉNYED SZÁMÍT.Legalábbis szerintem
2021. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.Nem pont ez volt a lényege a kérdésemnek de köszi azért.:D

Nem érdekel más véleménye igazán erről csak kíváncsi voltam ki hord rajtam kívül még ilyen stílust :D

2021. márc. 25. 22:08
 4/15 anonim válasza:
Ja oké, egy kicsit túlgondoltam :D
2021. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4.Semmi gond :D.
2021. márc. 25. 22:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Női fazonúakat hordasz amúgy, vagy uniszex/férfiszabású fajtákat? Mármint a rövidujjúakból.
2021. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6.hát uniszex inkább nem vagyok nagyon nőies.:D
2021. márc. 25. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Oversized pólókat hordasz, vagy passzosakat?? :D
2021. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8.miért érdekel ennyire :D

hát normálist passzos? ilyet nem is hallottam még.

oversized nagyon nincs csak 1-2.

pont a méretem alapján választok amúgy..

2021. márc. 25. 23:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

En is csak feketét hórdok már jó pár éve.

Bár én a mintás cuccokat kerülöm. Összvisz kb fél tucat mintás ruhám van (főleg hold mintásak vagy démon szignósak, mivel a feliratos cuccokat nem anyira szeretem) Zenekaros polókból nem nagyon hordok mivel amilyen zenekarokat szeretek azoknak nem kapni sehol sem a merch termékeiket.

Magamon az ilyen spiral direct jellegű elcsépelt temájú mintákat meg nem szeretem.

Inkább érekesebb szabású ingeket meg ruhákat hordok. Nagyon szeretem a bársony anyagú ruhadarabokat de a jó minőségü (nem azt a gagyi foszlós nyúlós fajta) csipkét is meg a selymet. Általában nagyon hosszú kb bokáig érő alakot kihangsúlyozó csuklyás ruhákat hordok vagy valami terdig erő de hasonló fazonút. Kiegészítők terén szeretem a kalapokat meg a mesh kesztyűket, gyürüket nyakláncokat. Eléggé múltidezős és söteten romantikus a stílusom. Amolyan strigás. Bár néha ha pl gatyát veszek fel akkor egy női valtozatú Carl McCoy hangulata van az öltözékemenek.


Amúgy ha jársz koncertre (jó most a vírus miatt nyílván nem) akkor ott is láthatod hogy elég széles kör szereti a dekete cuccokat


24/L

2021. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!