Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnét szerezzek tablófotozásr...

Honnét szerezzek tablófotozásra sos kosztümöt?

Figyelt kérdés
Április 8-án lesz a tablófotozásunk elméletileg, utoljára októberben beszéltünk érintőlegesen arról, hogy mi lesz rajtunk, szalagtűzés sem volt osztályos szinten a jelenlegi helyzetben, én azzal a lendülettel, hogy nem lesz szalagavató ünnepség, elkönyveltem magamban, hogy biztos elég lesz egy fehér blúz fekete szoknyával,és írja ma este az osztályfőnököm, hogy akkor fekete kosztüm. Októberben még az lett megbeszélve, hogy az osztályból az 5 lány közösen megy el kosztümöt nézni, ami ugyebár nem történt meg. Sosem volt velem ilyen, hogy valami ne lett volna meg időben.

2021. márc. 26. 22:14
 1/3 Metionin ***** válasza:
69%
Sima fekete blézert kérj kölcsön valakitől vagy szerezz be. Az alsó része úgysem kell a képre. De nem zavarja az oszit hogy nem egyforma? Hiába fekete, látszik a tablón. Egy blézer kellene több méretben és abban fotózkodni az egész csapatnak.
2021. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rendelj internetről
2021. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnököm úgy van vele, hogy színben legyen egységes mert mindenkinek más áll jól, és, hogy később is tudjuk használni, szalagtűzést állítólag a fotósnál ejtjük meg szóval mindenki látszódik, meg egy közös osztályképről is volt szó szabadtéren, én is gondoltam netről rendelésre de melyik oldalról éri meg? És a mérettől félek a legjobban, mert nem vagyok az a tipikus konfekció méret.
2021. márc. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!