Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Modivo és Aboutyou eredeti...

A Modivo és Aboutyou eredeti termékeket forgalmaz?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kidobni az ablakon 30-40 ezreket hamis felsőkre, vagy ennél többet cipőkre. Viszont ezen az oldalon sikerült a megtalálni azt a darabot amit először csak Amerikai oldalon láttam, de a vám miatt nem éri meg onnan hozatni.
2021. márc. 30. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az aboutyou tuti, a másikat nem ismerem.
2021. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

100% eredeti mindketto. Mar reg lecsuktak volna oket, ha nem eredeti dolgokat arulnanak xddd tv, utcak az o reklamaikkal vannak tele, nehogy mar fake dolgokat aruljanak... :D


Modivo egyébként az ecipőhöz tartozik, teljesen megbízható.

2021. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eredeti dolgokat árulnak, ez nem egy wish. De ha élőben nem tetszik vagy nem látnád elég jónak, vissza tudod küldeni. Aboutyou-nál ez ingyenes, a másiknál nem tudom, onnan még nem rendeltem.
2021. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Én a modivo-ban kételkedek ,mivel az ecipőről kb 1 hónapja rendeltem egy tommy hilfiger cipőt és kaptam egy iszonyat gagyi utánzatot.
2021. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 ketlem, h hamis lenne. Kuldesz kepet?
2021. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A 4. válaszolóval érdemes egyetérteni szerintem. Én a napokban rendeltem a Modivo.hu-ról, erről egy kisebb összefoglaló:

Egy Tommy Jeans pulóvert rendeltem, értékelésket nem néztem, csak a rendelés után. Igaz, gyakorlatilag semmilyen értékelést nem lehet találni a cégről, hiába kerestem.

A saját oldalukon van egy "vélemények és díjak" fül, ahova be van másolva 2 mondat, hogy ők mennyi díjat nyertek és az ügyfelek 99%-ka elégedett velük. De semmi konkrét, felhasználói értékelések nincsenek ott. (Nem mintha azt nem lehetne hamisítani.)

A pulóver 3 színben volt elérhető: kék és szürke. Ami kettő, csakhogy a szürke szín kétszer volt jelen, 2 külön termékként, MÁS-MÁS áron és a méretek darabszámai is különböztek.

Ha ez nem lenne elég gyanús, a szürke színűn (csak az egyiken) 61%-kos leértékelés volt, az alapból 41190 Ft-os termék került (volna) 16020 Ft-ba. Általában ilyen akciók akkor szoktak előfordulni, ha egy termékből már csak 1, 2, 3 darab van, amik régóta nem kelnek el, vagy a cég megszűnés előtt kipucolja a készleteit.

Láss csodát itt a termék minden méretben kapható volt XS-sen kívül, több mennyiségben. Arról nem beszélve, hogy 1 nappal később már 51%-kos leértékelés volt és 20180 Ft-ba került a termék.

A rendelés után, az Árukeresőn lévő ecipo.hu-s véleményeket látva úgy döntöttem, hogy törlöm azt, hiszen hiába választottam az utánvét opciót, mivel nem vagyok szakértő, szinte biztos, hogy nem tudtam volna megállapítani a futár előtt, hogy eredeti vagy sem. Maximum, ha elviszem márkabolta, miután kicsengettem érte az összeget.

A weboldalon feltüntetettek szerint elvileg "Teljesítés alatt" státuszig gond nélkül törölni lehet a rendelést. Elvileg...

A gyakorlatban a rendelés visszaigazoló emailben a "rendelés törlése" funkció nem működik, az emailekre nagy nehezen válaszolva közölték, hogy már csak én tudom megtagadni a csomagot a futárszolgálattól, ők már nem tudnak segíteni. Úgy, hogy a termék státusz alapján ezt még nem indokolta semmi.

Tehát nagyrészt az a tapasztalat ezzel a lengyel céggel ahogy látom, hogy van X termék, ami vagy megérkezik a vásárlóhoz vagy nem, küszködni kell vele. Jó esetben, rossz esetben van X termék hamisítványa és azzal küszködik az ember, hogy megékrezzen, ha ez megtörténik, akkor rövid időn belül jönnek a minőségi problémák.

Összességében nem éri meg kockáztatni szerintem, főleg úgy, hogy több, megbízható konkurencia is elérhető, amelyek lehet hogy drágábbak, de garantáltan eredeti, sőt olyan is van, ahol fizikai boltban próbalehetőség is opció.

2022. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!