Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol található...

Magyarországon hol található a vadnyugati/cowboy/motoros bakancsok/csizmák legnagyobb választéka?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gábor csizma (gaborcsizma.hu)

Nagyon jó minőségű! Férjem és sógorom is 10+ éve hordja a csizmáit és tökéletes állapotban vannak.

2021. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Én konkrétan ezt, vagy az ehhez nagyon-nagyon hasonlót keresem, ami lent van a linkben. Van olyan magyarországi bolt egyáltalán, ahol fellelhetőek az ilyen minőségi, dingo western boots és hasonló bakancsok?


[link]

2021. márc. 31. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez nagyon jól néz ki!
2021. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: :) Kösz, ugye. :D Azért is tettem ki a kérdést, hogy hol lehetséges ilyenre rátalálni Magyarországon, mert sajnos úgy láttam eddig a neten, hogy nem nagyon van választék magyar boltokban. Külföldről rendelésen, kiszállíttatáson már gondolkoztam, de lábbeli esetében ez persze gond egy picit, felpróbálatlanul.
2021. márc. 31. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

2.-vagyok.


Ha nem lennél lusta/buta, akkor szétnézel a belinkelt oldalon és lám: [link]


Kár a mai emberekbe az internet. :(

2021. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Köszönöm. Szétnéztem, és láttam ezt is, sok ilyen nagyon hasonlót láttam már, de nem EGÉSZEN ugyanaz, nem ugyanaz a márka. Ezért kérdezem, hogy hol lenne itthon tényleg igazán nagy választék. A nagyon kis különbségek is számítanak.
2021. márc. 31. 21:32
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: Most is megnéztem, amikor küldted a linket, meg talán korábbról is ismertem már ezt az oldalt, DE még mindig nem elegendő a választék, amit látok ezen és más magyar oldalon - van egy-két egész közeli, de mégsem egészen az, pár más márkájú bakancs van csak. Írtam fentebb, hogy "konkrétan" a linkben szereplőt vagy az ahhoz "nagyon-nagyon hasonlót" keresem. Tehát még az egész hasonló sem megfelelő általában.
2021. márc. 31. 21:48
 9/10 A kérdező kommentje:

#6: "Ha nem lennél lusta/buta" "Kár a mai emberekbe az internet. :("

Érdemes az ilyeneket mellőzni, mert látod, nem tudhatod, hogy szétnéztem-e már, illetve PONTOSAN elolvasni mindent, amit írtam, hogy mi az elképzelésem, mit keresek.

2021. márc. 31. 21:54
 10/10 A kérdező kommentje:

#6: Persze jó a wildwest.hu, DE pontosan olyan, vagy nagyon-nagyon-nagyon közeli nincsen rajta sajnos. Kábé annak amit linkeltél meg ennek, amit most linkelek, lenne a hibridje:

[link]

(De ez a kettő a wildwest.hu-n ugye alapból két másik márkájú is, és nem dingo)

2021. márc. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!