Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon sok nőnek van...

Magyarországon sok nőnek van Hermes Birkin (eredeti) táskája?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
nem hinnem, hogy tul soknak lenne.. ez felso 10 ezer dolog, abbol eleve nincs sok es aki luxustaskat vesz, az sem biztos, hogy pont ilyet fog. lv sokkal trendibb, mert azt tudjak mutogatni, sut rola messzirol, hogy milyen taska, hermest pedig ketlem, h sokan felismernek.
2021. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

#1 aki valóban megengedhet magának egy Birkint, az nem parádézik LV táskával, mert azt inkább azok hordják, akik mutogatni akarják, hogy van pénzük. Aki igazán gazdag, az nem bizonyhatja márkajelzésekkel, mert nincs rá szüksége.


Nem, nem hiszem, hogy itthon sok nő engedheti meg magának az eredeti Birkint.

2021. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Pontosan ahogy a második írja. Ráadásul ami nincs, azt mutogatják, ami van, az látszik. ✋ Plusz nem hiszem, hogy az LV menőbb, LV táska van 1 millió alatt is, egy Birkin alaphangon 10 millió és határ a csillagos, plusz nem tömeggyártás.
2021. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
idezojelben menobb a lv.. az ilyen ujgazdag felkapaszkodott proliknal. nem ertem, miert kell lepontozgatni, amikor pont azt irtam en is, hogy nincs sok nonek hermes taskaja magyarorszagon. es igen, letezo jelenseg, hogy megha telne is ra valakinek, inkabb vesz olyat, amivel lehet villogni, bar teny, hogy nem teljesen egy arkategoria.
2021. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Aki megteheti a Birkint, annak eszébe sem jut az LV...
2021. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem soknak. Nem azért, mert nem lenne esetleg annyi pénze több nőnek a bankban, mint ahány megveszi, tehát meg tudná venni több is, úgy gondolom, de tudja másra is költeni. Esetleg felméri egyszerűen, hogy amúgy minek? Ha belegondolsz, akinek van pénze, gyakran nem foglalkozik az ilyen holmikkal, ahogy előttem is írták, nem bizonygatják, persze ez alól is van kivétel, mint minden alól.
2021. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti Mulberry van, arról sem sejtik sokan hogy mennyibe kerül. Egyszerű, visszafogott táska és nekem pont ezért tetszik. Plusz pont hogy megy a stílusomhoz.
2022. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!