Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk miért gondolják manapsá...

A fiúk miért gondolják manapság, hogy a szandál az nekik normális viselet?

Figyelt kérdés

Mert szerintem undorító, már elnézést. Nyáron lassan már alig lehet normális pasit látni az utcán, mindegyik úgy fest, mint valami nagyra nőtt ovis ezekben a szandikban. A papucs az oké, az még jól is állhat nekik is, de a szandál, hát már elnézést, de undorító.


Más is van aki így gondolja? Vagy éppen tetszik neki?


18/L


2010. aug. 20. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Sztem nem előnytelen. Furcsa. A lányok hordhatnak deszkás cipőt? Mert már mindenkin olyan van. Na az az undorító....
2010. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

pföjjj...undorító, főleg zoknival:)

miért nem tudnak venni egy normális papucsot...azzal semmi bajom:D

2010. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem annak van ízlésficama aki azt hiszi hogy egy férfin elfogadható az utcán flip flop papucs vagy ki hogy nevezi. Undorító. Srandon nem mert az oda lett kitalálva de valami hihetetlen igénytelen ha valaki utcára felveszi férfiként a lábujjas papucsot és akkor már inkább egy igényes saru. Fellehet venni normálisan is bár tény hogy egyeseken irtó idétlenül tud kinézni.

De szegény pasik micsináljanak...nekik is melegük van.

2010. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

talán abból az egyszerű okból kifolyólag,mert nyáron a melegben a normális viselet a szandál? nagyon sokféle szandál van, nem kell mindig az NDK-s szandál zokni párosításra gondolni. Vannak olyan szandálok, amik igenis jól néznek ki. És a csajok miért gondolják úgy, hogy a párducminta elfogadható viselet az utcán? Basszus..ezt a kérdést..

18/L

2010. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

Szandál fúj, papucs lehet?

Mellesleg egy papucs kényelmetlenebb viselet mint egy szandál, mert a papucs nem tart úgy a lábon mint egy szandál.

A zoknis verzió tényleg gáz, de egy ápolt férfilábon nem gáz a szandál.


Inkább nőket látok undorítóan elhanyagolt lábakkal, körmökkel, meg 5 cm- es kidagadó érhálózattal a lábfejen, na az undorítóbb mint a férfiak szandálban.

2010. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A legigénytelenebb és undorítóbb fiún-lányon egyaránt az a műanyag klumpa vagy ahogy én hívom kerti papucs. Iszonyat ronda, lakásba, kertbe, strandra ok, na de városba sétafikálni?????

Erre gondoltam: [link]

2010. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a férfiaknak nem lehet melegük? Aztán ha meg befülled a lábuk zokniba és zárt vastag cipőbe és nem lesz éppen kellemes illatú a lábuk, akkor meg az a baj.

A papucs tényleg jobb, mint a szandál, de nem undorító azért a szandál.

Szerintem meg a párducmintás ruha és a latexnadrág ronda, mégsem veszi észre a legtöbb lány.

19L

2010. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
14:58 !!!!!!!!!
2010. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%

Végre egy lelki társam!!! Én pasas vagyok és nem tudom megérteni a mai hapikat ezzel a "lábfejet, lábujjakat minden áron láthatóvá tenni akarással"

Én már évek óta értetlenül állok a téma előtt.

Több kérdést is indítottam itt és fórumokon is ezügyben. Persze sokan lehurrognak és maradinak, a külsőségek megszállottjának bélyegeztek meg.

De! Szerintem (nem kell egyetérteni, de kéretik tiszteletben tartani, hogy én így vélekedem) egy férfi NE TEGYE LÁTHATÓVÁ A LÁBUJJAIT!!! Az lárifári, hogy meleg van. Egy pamut zokni és egy edzőcipő vagy egy valódi bőr félcipő szerintem ezerszer higiénikusabb és kellemesebb viselet, mint szandálban gyűjteni a koszt, illetve papucsban slaffogni. Elnézést a kérdezőtől, de én a papucsnak is kizárólag a kapuig adok útvonalengedélyt. Vagy egy strand belterületén.

Az első benyomást a külsőnkkel tesszük mindenkire, tehát ki-ki döntse el, hogy hová, mivé pozícionálja önmagát az öltözködésnél, lábbeli-választásnál. Nekem azért is emészthetetlen ez a szandál ügy, mert mikor általánosba jártam (78-86), akkor a "vagányabb, menőbb" srácok kifejezetten megvetették a szandált viselő "mamakedvence" gyerekeket, az sugárzott le, hogy a szülők erőltették és sikerült is nekik. És édesmindegy, hogy zokni vagy sem, a zokni mondjuk csak egy kis lapáttal rátesz a szandál amúgy is idétlen mivoltára. Ez a nagyra nőtt ovis példa nagyon találó. (Én jóllakott napközisnek is hívtam, de ez jobb.) Tényleg gyerekes és feminin is a lábfej mutatása.

Számomra egy szandált viselő férfi lelki világa ilyesmi lehet: kispolgári attitűd, mivel állítólag ez kényelmes és hát a kényelem az egyedüli, ami fontos, a stílus és a megjelenés - azok csak úri huncutságok. "Csak nem fogom rohasztani a lábamat???" (Hülyegyerek, egy nyitott lábbeliben koszos lesz a lábad és semmivel sem izzad kevésbé, hisz semmi nedvszívó közeg nincs). A nyárspolgárt csak a saját puhány kényelme motiválja, semennyire sem tiszteli sem a többi embert egy kulturált küllemmel, de még saját magát sem, ígyhát csak a vélt kényelemnek öltözik. Most nem akarok belemenni a bermuda témába...

És nekem a papucs is dettó ugyanez. Sőt!!! A flipflop tangapapucs egymást majmoló, szinte fertőzősszerő terjedése meg még a birkásított tömegember vízióját is felfestik. (Úgy megfigyeltem, hogy az elpapucsosodás is az alábbiak szerint megy végbe: hapikám cipőt hord. Aztán egyre többször felejti magán az otthoni papucsát, ahogy látja a többi papucsos pasast. Aztán idővel vesz egy szandált vagy egy nemflipflop "bőrpapucsot" nyitott orral és abban kavar. Következő évben már meg is van a flipflpoja neki is. Van aki sokáig ellenáll, vannnak, akik - látván a többieket - hamarabb beadják a derekukat.)

Na én biztos, hogy semmi pénzért nem venném fel egyiket sem. És mégsem érzem rosszul magam a cipőimben és nem is büdösek.

2010. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, felnőtt embereken borzasztóan néz ki a szandál akár rövid-, akár hosszúnadrághoz veszik fel. És mégis mennyien hordják! Különösen vicces aki térdig fölhúzott, teniszütőmintás fehér frottírzoknival viseli :)
2010. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!