Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 éves lányom számára szeretn...

12 éves lányom számára szeretném megvásárolni ezt a bikinit. Korához képest elég nagy melle van, szerintetek megvegyem? 170- es méretben venném meg neki, kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 4. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadálya.
2021. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! (: 💖
2021. ápr. 4. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
vedd, szerintem jo lehet.
2021. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben megrendelem neki!
2021. ápr. 4. 10:18
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Jézus Úristen! Milyen anya vagy te? Saját magadnak veszel fürdőruhát, vagy a gyerekednek? Ha neki, megkérdezted tőle, hogy ez tetszene-e neki? Szívesen felvenné-e?

12 éves, már kialakulhatott saját stílusa.


Ez fürdőruha egyébként ronda.

2021. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lányomnak tetszik a fürdőruha, megkérdeztem tőle! És, ahogy te is mondtad, mindenkinek kialakul a saját ízlése, így attól még, hogy neked nem tetszik nekem és a lányomnak tetszhet!
2021. ápr. 4. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Na, ezt kérdeztem, hogy neki tetszik-e, mivel ezt nem írtad le. 😒🙄 Ha neki tetszik, akkor miért itt kérdezed meg az embereket, hogy megveheted-e? Miért kérsz engedélyt rá és önvisszaigazolást?


Bocsi a kifejezésért, de ennyire élet és döntésképtelen vagy?

2021. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak biztos szerettem volna benne lenni, hogy valóban jó lesz rá, mert sajnos volt már olyan, hogy megrendeltünk egy fürdőruhát és túl nagy volt a kivágása, túl kicsi volt, rossz volt a kialakítása. Egyébként szerintem az "életképesség" nem abban nyilvánul meg, hogy nem vagyok biztos egy fürdőruha megrendelésében.
2021. ápr. 4. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz!
2021. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha korához képest nagy melle van, akkor lehet, hogy ez a bikini túl gyerekes, és nem biztos, hogy előnyösen fog állni neki.
2021. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!