Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike.com rendelés?

Nike.com rendelés?

Figyelt kérdés

Nos, megtaláltam azt a cipőt ami tetszik, van a méretemben és nem is horrorisztikus árban van, de a nike.com-on található.

(megjegyzem még soha az életben nem rendeltem 1500Ft-nál drágább dolgot külföldről {a nike.com-ról pedig még egyáltalán nem rendeltem soha semmit} szóval az összes hülye kérdésem a tapasztalatlanságomból ered.)

A téma addig megvan hogy bankkártyás és Paypal-os fizetés van, illetve hogy 3-10 nap alatt érkezik meg a termék szóóval a kérdéseim a következők:


Az oldalon található részösszeg tartalmazza az áfát vagy azt a 27%-ot még nekem fogják rátolni? Az oldalon a részösszeg melletti kérdőjelre kattintva azt írja hogy:

[link] - azaz hogy tartalmazza az áfát, de ha rákeresek akkor itt:

[link] - azt írja hogy utólag lesz hozzáadva az áfa..

/közbe meg lehet full rosszul értelmezem a dolgokat épp ezért van szükségem az ilyen téren jártas emberek segítségére/


A következő kérdésem az lenne hogy a vám esélye fent áll ennél a terméknél? Szóval előfordulhat hogy megvámolják? (egy 59,97 eurós termékről van szó aminek ingyenes a kiszállítása: [link] )


Illetve egy egyelőre utolsó kérdés:

EU raktárból fog érkezni a csomag?


Előre is köszönöm a segítséget :)



#rendelés #külföld #vám #ÁFA #Nike #nike hivatalos oldal
2021. ápr. 5. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig rendeltem a nike.com oldalról, az annyi is volt amennyi rendelésnel szerepelt. Azzal az Euro értékkel számoljak, mint amikor rendelted
2021. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, meg is rendeltem! :)
2021. ápr. 6. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd küldeni fognak egy 1Z vel kezdodo ups szamot, es vegig nyomon tudod kovetni a csomagot. Valoszinuleg Belgiumbol fogod kapni a csomagot, nekem általában 2 nap alatt itt van minden 1 het helyett
2021. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, ez nagyon is bíztató!

Ilyen hogy VÁM vagy +Áfa még nálad sem fordult elő?

Köszi a segítséget neked is!

2021. ápr. 6. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, amit látsz checkoutnál azt fizeted és csak annyit kell. A szállítás is prepaid a Nike által, ha vissza is küldenéd mert pl. nem tetszik/nem jó a méret, még az is prepaid tehát nem kell fizetned azért sem.

Ha amit rendeltél pl. cipő 180 euro volt, akkor ugye checkoutnál levonta mert előre kell fizetni, annál több vám stb. nem lesz.


A szállítás nekem meg úgy szokott lenni, hogy ugye Belgiumból jön asszem Lakdaal-ból, 1 napig elmegy Nürnbergbe vagy 2 napig, aztán Nürnbergből egyből Vecsés aztán amikor már a UPS appban látom, hogy Vecsés, HU aznap már ki is szállítják.

2021. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!