Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik (női) ruhamárkának...

Melyik (női) ruhamárkának vannak minőségi, de még megfizethető termékei?

Figyelt kérdés

Költenék pl. egy pulcsira 8-10 ezret, egy nadrágra 10-15 ezret is, ha az olyan is lenne, hogy megéri az árát. De sajnos inkább azt tapasztalom, hogy a tizenezres ruhadarab ugyanúgy pár hónap után kifakul, nyúlik, bolyhosodik, feslik, mint a 3-5 ezer forintos párja. Sőt néha tartósabb cuccot fogok ki a kínaiban.

Mindig hallom, hogy "mer' az olcsó szart hülyeség megvenni, minőségi márkát kell venni, mert az nem ócska". Hát én nem találom azokat a minőségi márkákat, csak ugyanazt az ócska szart, márkajelzéssel, túlárazva. Egyáltalán létezik az elérhető minőség, vagy csak sznobizmusból fogják rá sokan a hűdemárkás ruhájukra, hogy az jobb?


Tudtok segíteni, ismertek valami tényleg jó márkát? Stílus mindegy (írásban úgyis nehéz átadni, mi tetszik), annyi a lényeg, hogy mindennapi ruházatot keresek (nem sportcucc, nem kiskosztüm).



2021. ápr. 5. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
én most az about you ról rendeltem, ismerős szerint jó minőségűek.. kíváncsi vagyok rá. nagy akcióban rendeltem most 2 pólót 1 kötött pulcsit, ezért 10ezret fizettem, szóval nem volt sok érte szerintem.
2021. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Blue Nature.A legrégibb felsőm hat éves,pedig nyúzom rendesen.Több éves nadragjaim is vannak.Igaz,hogy az elasztikus nadrágokból szösz módjára állnak ki egy idő után a gumi darabkák,de le lehet szedni.Néha a cérna engedett,de azt megvarrom.Összességében nekem megéri.
2021. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!