Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online hol érdemes ruhát...

Online hol érdemes ruhát venni: farmer/póló?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit frissiteni a ruhatáramon Mango,H&M,Bershka,Pull,Stradi? Ár-minőség arányban melyik megbizható?
2021. ápr. 5. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Én leginkább a Sheint ajánlom, viszonylag olcsó és sok mindent találsz. (Tudom online bolt és nem ezt kérdezted.)

Az általad írtak alapján, ha nem szeretsz online vásárolni, én a Bershkat és a Pull-t szeretem még.

2021. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra voltam kiváncsi hogy online hol tudok vásárolni :) köszi :)
2021. ápr. 5. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

(Első vagyok)

Valamiért félre olvastam :DD de remélem segítettem :)

2021. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mango vagy Stradivarius szerintem. Viszont a Reservedet is erosen ajanlom :D
2021. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek, SHEIN!!
2021. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Shein engem is érdekelne de néztem videókat és szerintem ha tartós ruhát akarsz venni akkor inkább a jól bevált H&M meg ilyenek. Persze a Shein egy próbát megér mert olcsó az igaz
2021. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

A Shein elvileg kb hasonló minőségű mint egy New Yorker vagy H&M, de egyébként a ruhák alatt vannak értékelések és vélemények, szóval nem valószínű, hogy megszívod egy rossz minőségű ruhával, mert úgyis leírják c:

2021. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!