Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindig vannak itt lábfétisesek?

Mindig vannak itt lábfétisesek?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjanak rám, lenne pár kérdésem. Kerestem kérdéseknél, de pont nem találtam ilyet, hogy kérdezhessek.
2021. ápr. 5. 22:46
 1/8 anonim válasza:
Szia! Én tettem fel egy kérdést a témában. Igaz, még csak egy válasz van rá, de ha szeretnéd, akkor nézd meg, itt a link: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb.. (véletlen közoktatás meg tanfolyamok témában maradt)
2021. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Írjunk rád? Minek? Ha kérdésed van, tedd fel az oldalon, pont ez a célja.

Én nem vagyok az, a félreértések elkerülése végett, csupán nem értem a logikádat. Ja és a fétis, nem a szépség, divatban keresendő.

2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fétis a harisnyás kérdéseknél szokott lenni, azért írtam ide.


Azért nem teszem fel a kérdést, mert szerintem törölnék, nem vagyok benne biztos, hogy nem sérti az oldal szabályzatát.

2021. ápr. 6. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy tedd föl, hogy ne sértse. Csak rajtad múlik
2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem rajtam múlik, a téma olyan.


Belinkeljek pár kérdést, ahol a kérdezőkre rá kell írni, hogy elmondják, mi bajuk? Őket is okíthatnád.

2021. ápr. 6. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy a kérdező nyilvántartást akar vezetni a lf-es felhasználókról, azért akarja, hogy minden ilyen ráírjon :D
2021. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát lábfétises vagyok, de te mint nem lábfétises ember, mit akarnál kérdezni?
2021. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is lábfétises vagyok, érdekel a téma. Kérdezz!
2021. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!