Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lehetne valahogy kibannolt...

Nem lehetne valahogy kibannoltatni a lábfétises kérdéseket a divat kategóriából?

Figyelt kérdés

Elfog az undor mikor ráeszmélek hogy az épp megválaszolt kérdés valószínűleg nem egy hozzám hasonlóan divatot kedvelő lányé, hanem valami perverznek írogatok figyelmetlenségből arról hogy mit és mivel szeretek hordani... persze most már direkt kerülöm az ilyen kérdéseket, de akkor is, ez csak szerintem gusztustalan?

22/L



2016. febr. 22. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Valóban! Én is beleestem már ebbe a hibába,hogy válaszoltam egy lábbal kapcs.kérdésre,majd jött a privát üzenet áradat. 18L.
2016. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

Hidd el, simán előfordulhat, hogy te is válaszolsz olyasmikre meg olyasmiket, amiket meg más bannoltatna ki szivesen. Háttt... igennnn.... a szólásszabadság már csak ilyen idegesítő tud lenni. :D


Ha ilyen női bandaháborúkra vágysz, próbálkozz a donna.hu oldalon, oda csak a lekáderezett, többek által beajánlott, megbízható pasikat engedik regisztrálni, a nők (értsd: ráérő nyugdíjas nénik és a randa hímsoviniszta társadalom által otthonmaradásra kényszerített kismamák, valamint a pasikban általában is keserűen csalódott aggszűzek) által beszavazásos(!) alapon, és rendszerbeállításként csak a mindenkori női tagság max 10%-os arányában. Nők regisztrálnak, pasikat vagy beengedik vagy nem. Ha meg egy pasi megunja a sz@rakodást, női regisztrációval próbálkozik és lebukik, a világból is kiüldözik a női törzstagok. Kb úgy bánnak velük, mint a bűnözőkkel.

Igaz, hogy cserébe egymást is rendszeresen kitiltatják onnan a moderekkel a nők, de hát újra regisztrálnak és a saját ötye klubjuk összehívásával gyorsan bosszút állnak a feljelentgető ötye klubja összes tagjának a viszont-feljelentgetésével.


Jól elvannak. Viszont ott aztán lábfétises meg szexmániás, meg egyéb ilyen büdös perverz nem mer beszólni, az garancia.

2016. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor sem tartozik a szépség/divat kategóriába a gusztustalan élvezkedésetek. Jobb helyeken egy nőt nem a lába a harisnyája és a zoknijai határoznak meg. A barátomnak eszébe sem jutna ennyire lealacsonyítani pl. és amikor divattal kapcsolatos kérdésekre válaszolok, képzeld nem arra vágyom hogy ilyen emberek csorgassák rám a nyálukat.
2016. febr. 22. 13:19
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kérdésen akadtál ki? Én nem találkozok lábfétises kérdésekkel, linkeld be melyikről van szó.
2016. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Most már direkt kerülöd az ilyen kérdéseket.

Probléma megoldva, nem? :D

2016. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

4.: mert a legtöbb ilyen a szexológia kategóriában van, és csak a vak nem látja hogy álcázott társkeresés.

Kb ilyenek, hogy:

"Szerintetek nagyon gáz, hogy hónaljszagra izgulok fel? Légyszi lányok válaszoljanak, de írják meg a korukat is, meg hogy milyen messze laknak Bivalyszántód-Alsótól! Privibe is írhattok!"



Mármost, aki ilyenekre válaszol, az megérdemli a privi-cúnamit :D :D :D

2016. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én csak azokról beszéltem ami a szépség/divat kategóriában van. Elsőre normális kérdésnek tűnhetnek, többnyire harisnya, zokni, combzokni hordási szokásokkal kapcsolatos kérdések. Nyilván a "hónaljszagra izgulok mit tegyek" típusú kérdésekre nem válaszolnék, de nem is olvasok el ilyen kérdést. Engem a divat érdekel főként és abban a kategóriában böngészve döbbentett meg hogy egyesek itt élik ki a perverziójukat.
2016. febr. 22. 14:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szvsz nem olyan egymástól távoli témák a divat és a fétisek. Nem véletlenül akarnak a nők éppen azt, és éppen olyan holmikat hordani. Ha beismerik maguknak, ha nem, ezzel hatnak a férfiakra, és nem csak "saját maguknak" akarnak tetszeni. Lássuk be, azok a nők is hordanak pld tűsarkú cipőt, akiket saját bevallásuk szerint hidegen hagynak a pasik fétisei. A divatok nem "csak úgy" véletlenszerűen alakultak ki olyanra, amilyenek.


Másrészt (és ismét csak szvsz) a bevallottan fétises pasik tudnának a legtutibb divattippeket adni. (Már persze az értelmesebbje, aki nem csak a nyálcsorgatásra képes, hanem ért a szóból az első sor után, hogy van barátod, stb.)


Aki nem veszi észre magát, hát olyanba meg úgyis beleszaladsz. Úgyis tovább nyomulnak, csupán mert pasik, nem azért mert ilyen meg olyan fétise van.

2016. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

pölö, hogy értsétek:

Egy ilyen kérdésre, mint ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

JOBBIK ESETBEN mellfétises pasik fognak válaszolni, és még örülni is kellene ennek, hiszen ők aztán tudják az erre adható választ. Ha ők nem, akkor ki? (Persze csak amíg nincsenek kibannolva.) :D

2016. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt rühellem mikor látok egy ilyesmi kérdést hogy "Nektek tetszik a combzokni és ha igen milyen színekben?" Ebből gondolnám én naiv, hogy ezt egy lány kérdezi fiúktól mert talán ilyet tervez venni vagy valami és válaszolok, hogy tetszik. De nem ám ezt egy hímnemű kérdezi és minden válaszolónak küldi a privátot. Kérdem én ez mennyire beteges és szánalmas hát miért hetero lányoktól várná, hogy megmondják nekik mi tetszik egy másik lányon. Akkor írja ki, hogy ki szereti viselni vagy valami. Komolyan ha el akarom kerülni a privátokat oda kell írnom, hogy 21/F vagyok amúgy, mielőtt kiverné a válaszomra
2016. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!