Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót lehet...

Milyen melltartót lehet venni,extrém kövér,kis mellű nőnek?

Figyelt kérdés

Remélem jó rovatba írtam ki a kérdést.

Az illető hölgy rendkívül túlsúlyos,hatalmas átmérővel,de a melle kicsi.

Mit ajánlotok?



2021. ápr. 7. 11:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Amilyen kényelmes, és jól tart.

Ha zavar a kis mell, akkor lehet csalni szivacsos és/vagy pushup melltartóval.

2021. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
Nem fog tetszeni amit írok, de ez az igazság. Akinek nem megszokott ruhamérete van, az azt vesz, amilyet talál. Ilyen esetben nem lesz lehetőség válogatni. Talán a sport top a legjobb megoldás.
2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszi!

Milyen méret lehet jó?

2021. ápr. 7. 12:14
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
Elnézést, de ennyiből honnan tudjuk. Egy vékony, nagymellű nőre milyen méret jó? Ez ugyanaz.
2021. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Jogos a felvetésed. Az átmérő hatalmas,kb.150 cm,de a mell kicsi.

Nagy átmérőhöz,többnyire nagy kosár van,az én tudásom szerint.

2021. ápr. 7. 12:19
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

5 Nem egészen így van. Egyébként is, ez még mindig nem jelent semmit. Ha pl valakinek 100cm a mell alatti körmérete, a mell körmérete pedig 105cm,egy másiknak meg 110 cm,akkor teljesen más méret kell neki. Pedig ugye mindkettő kicsi,mégsem mindegy mekkora.

Egyébként nem hiszem, hogy 150 cm lenne, az brutál sok.

2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A 150 cm nagyjából passzol,a barátnőm 180 kg-os.

2021. ápr. 7. 12:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha pontosan lemérnétek, úgy talán jobban lehetne ajánlani valamit.
2021. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Melltartót ne akarj meglepi ajándékba venni. Nem konfekcióméret nőnek meg aztán pláne.


Én is dagi vagyok kis mellel - nem annyira, mint a párod -, de hiába tudom a méretemet, baromira nem mindegy a szabás, beviszem a próbafülkébe hat márka hat egyméretes melltartóját, és jó esetben egy vagy kettő jó... de van, hogy egy se.


A mell átmérője nem azonos a melltartó körméretével, a körméret és a kosárméret is függ egymástól, ha az egyik kisebb, a másik nagyobb kell legyen...

Ráadásul valószínüleg annyira nincs kis melle a párodnak, csak a testalkatához képest, plusz a testalkata miatti felesleges zsírrétegek miatt is kellhet nagyobb kosárméret, mint egyébként kéne.


Szóval nagyon sok mindentől függ, még vékony nő esetében is, nemhogy olyannál, akinek az átlagtól ennyire eltérő méretei vannak.


Ha meglepit akarsz, akkor nézz ki neten egy olyan fehérneműboltot, ahol szakképzett eladók és konfekción túli méretek is vannak, és vidd el oda, segítenek neki választani. Te így saccolva biztosan nem találsz jót.

2021. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi,valóban meglepinek akartam valamilyen szép fehérneműt.

Majd kitalálok mást.

2021. ápr. 7. 14:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!