Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportsdirectről megrendelt...

Sportsdirectről megrendelt árukat EU raktárból vagy UK-ből küldik?

Figyelt kérdés
A vám és áfa miatt kérdezem. Az oldalukon azt írják nincs további adófizetés a rendelések után ha EU-ba rendelsz, de én ezt valahogy kétlem. Írtam az ügyfélszolgálatnak, de 1 hete nem válaszolnak. Van valakinek tapasztalata?

2021. ápr. 10. 15:45
 1/3 anonim válasza:

A kérdezőnek nyilván már nem aktuális, de másnak még jól jöhet.

2021.11.18-án rendeltem a sportsdirect.com-ról, kissé félve, mert bár a honlap szerint ugyanúgy lehet rendelni az EU-ba, mint korábban, sosem lehet tudni...

2 részletben küldték el a rendelést (50e Ft volt az összértéke), mindkettőt megkaptam a héten. Angliából jött, hajóval és DPD-vel, és ami a lényeg, semmi plusz költség nem merült fel, se vám, se áfa!

12.02-én és 12.03-án érkeztek a csomagok, tehát két hét volt a szállítási idő.

2021. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen, hogy megosztottad!

a megrendelt termékek minőségével meg vagy elégedve? másik sportsdirectes kérdésnél vagy fórumban olvastam, hogy nem voltak teljesen elégedettek a rendelt ruhák minőségével.. én galléros pólókat és melegítő/benti nadrágokat szerettem volna rendelni

2021. dec. 11. 19:02
 3/3 anonim válasza:
Én már többször rendeltem - nagyrészt arena és speedo úszós cuccokat, de egyéb ruhákat is, sőt cipőt - az itthoni ár töredékéért, és teljesen rendben vannak. Most is pl. jó minőségű, vízálló túrabakit, 15eFt-ért (35e helyett).
2021. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!