Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van érezhető különbség márkás...

Van érezhető különbség márkás és ,,noname” alsónadrág között?

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztalatok érdekelnek márkásabb alsókkal kapcsolatban (Adidas, CK stb.), hogy van-e érdemi (minőség, anyaghasználat, élettartam) különbség a kínálat alja (Pepco, kínai stb.) és a nagy nevek termékei között.

A kérdés azért merült fel bennem, mert az utóbbi időben elkezdtem sok mindenből Adidast IS hordani és minden esetben azt éreztem, hogy pl. egy pulcsi vagy póló jelentősen jobb, mint mondjuk New Yorkeres társai (nem az utóbbit akarom lepontozni, semmi baj vele, nyilván van árkülönbség is).



2021. ápr. 11. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Pepco pl. Nem az alja amúgy.

Szerintem lehet anyagban és komfortban eltérés de nekem a KIK-Pepco totál megfelelt eddig.

2021. ápr. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az utóbbi 10 évben Goldenlandot használtam, ami pár évvel ezelőttig igen jó minőségű volt, de nagyon leromlott.

Aztán rendeltem Amazonról Pompea mikroszálas alsónadrágot. Imádom! Kényelmes, nem izzadok úgy bele mint a pamutokba.

2021. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a Pepco valóban nem alja, teljesen megfelelő, inkább árban van alul (darabja 6-700 forint), míg mondjuk egy Adidas esetében legjobb esetben is 2700 forint körülre jön ki egy. Nekem is teljesen jó a KIK-Pepco, viszont mivel minden Adidas termék mérföldes ugrás volt számokra egy átlagoshoz képest kényelemben és anyaghasználatban, felmerült bennem, hogy ez mennyire van jelen az alsók esetében, ahol azért alsó hangon 3-4x annyiba kerülnek.

A válaszokat köszönöm szépen!

2021. ápr. 11. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam, természetesen név nélkül, hogy egy hamisítványról kiderült, jobb volt mint az eredeti. Ez ugyan sportöltözet volt, de bármi mással is megtörténhet.
2021. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!