Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Antiallergén nemesacél fülbeva...

Antiallergén nemesacél fülbevalónál is bizsereg, viszketősen irritál az egyik fülem, egyszerűen idegesít hogy benne van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szabadna, vagy csak azért, mert ritkán teszek bele fülbevalót? Ha esetleg minden nap beleteszek ez elmúlhat? Régebben mikor volt állandó ezüst/arany fülbevalóm, nem tapasztaltam ilyet, csak a bizsuknál. Régóta nem hordok fülbevalót, most szerettem volna visszatérni, de nem állhatom az egyik fülembe. Szerintetek?

2021. ápr. 12. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisebesedik, akkor vedd ki. Egyébként azt el tudom képzelni, hogy sokáig nem teszel bele fülbevalóz, akkor összébb húzódik a lyuk. A fülbevaló szára pedig feszíti, így lehet pár napig kellemetlen. Viszont ez pár nap alatt elmúlik. Addig is tisztítsd a lyuk környékét minden nap, picit mozgathatnád is benne a fülbevalót néha.

Ha kisebesedik, begennyesedik, azonnal vedd ki.

Esetleg megpróbálhatnád megint nagyobb karátszámú sárga arannyal is, hátha az nem irritálna.

2021. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!