Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudok kupont használ...

Miért nem tudok kupont használni Sheinen?

Figyelt kérdés

Mikor rámegyek arra a rublikára, ahol a kupont kéne beírni csak egy kört ad ki, ami át van húzva (valami ilyesmi: 🚫)

Aki tud valami erről az kérem írja le mert nagyon kéne a segítség🙏



2021. ápr. 13. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi értékben rendelsz? Mert asszem van vmi minimum, 6-7 ezer forint? ami alatt bizton nem használhatsz semmilyen kupont.
2021. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13 ezer forint feletti értékben rendelek. De lehet hogy még ez is több lesz
2021. ápr. 14. 07:46
 3/9 anonim válasza:
Lehetséges, hogy nincs olyan kuponod, ami a vásárlás összegéhez használható. Nagyon sok ezek közül például csak kb 30000Ft-tól engedi. Tehát valszeg "nem elég" az összeg a kuponokhoz. ;)
2021. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeség amit most kérdezek de veszíteni nem veszítek vele. Szóval hogy tudok kupont szerezni? Mert ha telefonon vagyok akkor több kupont is kiad de gépen viszont nem adja ki se a pontjainat se a kuponokat.
2021. ápr. 14. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
en hires magyar tiktokerek kuponjait szoktam beirni. ezzel mindig lejön 12-15%. sheinen csak 10%os kupon van es az is 40€ felett vagy hogy:/
2021. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 30%-os kupont találtam és azt szeretném kipróbálni hogy egyeltalán működik e de valamiért nem engedi :/
2021. ápr. 14. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a neve? kiprobalom en
2021. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
NEWS3 a kód neve. De egyébként attól hogy te kipróbálod én még nem fogok tudni kódot beírni 😅
2021. ápr. 14. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Kosz, de nem kell flegmazni. Azert akartam kipróbálni, mert lehet lejárt vagy van valami vele es igy nem nálad kell keresni a hibát.

Egyebkent nekem engedte, de 38eurobol kerekítve kemény 3euro kedvezményt adott szoval ja 😂 ez biztos nem 30%

2021. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!