Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a Deichmann...

Szerintetek a Deichmann foglalkozik cipő beszerzésével?

Figyelt kérdés

Adidas cipőről van szó, Deichmann is árul ilyen márkát. Viszont nem tudom, hogy kérésre beszereznek-e olyan cipőt, ami amúgy nem szokott lenni náluk. Konkrétan erről a cipőről van szó, ugyanilyen színben: [link]

Nem találok számomra megfelelő méretet a neten (meg amúgy sem sok helyen kapható ilyen cipő), ezért gondoltam, hogy megpróbálom megrendeltetni. Azt tudom, hogy ha nincs adott méretből náluk raktáron azon cipők közül, amik ki vannak téve, akkor azt megrendelik, de hogy olyan típust is megrendelnek-e, ami egyébként nem szokott náluk kapható lenni, azt nem tudom. Aki ért hozzá, vagy ilyesmi helyen dolgozik, az segíthetne válaszával. Természetesen bemegyek majd személyesen is megkérdezni, de addig is itt kérdezem meg.



2021. ápr. 14. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tuti NEM.
2021. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És mi miatt ennyire tuti?
2021. ápr. 14. 21:14
 3/16 A kérdező kommentje:
Más boltok sem? Például Sportcity.
2021. ápr. 14. 21:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen cipőboltok nem a legjobb szériákat tartjwk a sportcipőkből, hanem olcsóbb típusokat amiket az adidas v más sportmárka direkt nekik gyárt nagy mennyisegben. Egyedi beszerzessel nem foglalkoznsk!
2021. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyu.... ezek a nemzetközi boltláncok adott központi keszletből rendelnek az anyacégtől!
2021. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem és sajnálom egyben. Akkor keresgélek tovább a neten, hátha találok. Az a baj, ha találok is valahol, ott meg méret nincs.
2021. ápr. 14. 21:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig jó üzlet lenne nekik, ha vásárolnék tőlük egy majdnem 40 ezer forintos cipőt. Nem hiszem, hogy ettől többért rendelnék az anyacégtől, tehát lenne rajta hasznuk.
2021. ápr. 14. 21:23
 8/16 A kérdező kommentje:
De ha még rá is dobnák a hasznukat, mert csak egy pár kell belőle, még akkor is megvenném. 50-ért is megvenném, csak találják végre megfelelő méretet.
2021. ápr. 14. 21:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Az anyaceg sem forgalmazza! Olcsó modelleket gyártatnak az adidasnal, amit normal márkaboltban nem is árulnak.
2021. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az aboutyou-n sincs a mereted?
2021. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!