Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják sokan hogy pasin...

Miért írják sokan hogy pasin bu*is a titokzokni? Mikor úgymond kigyúrt, divatozó úgymond alfa hímeken akik elég jó csajokkal vannak ilyet hordanak! Szerintetek is ez ízlés dolga? Kinek mi a jobb?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bármire azt mondják egyesek hogy bzis
2021. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nem találkoztam a környezetemben ilyen véleménnyel, de az első válaszolónak igaza van, sok embernek nagyon merev elképzelése van arról, hogy milyen ruhadarabokat kell egy férfinak vagy nőnek hordania, és aki nem úgy öltözik, azt elkezdik minősítgetni.

Lehet, hogy ízlés dolga is a titokzokni, de a férjem speciel azért hord olyat (főleg nyáron), mert nem szorítja el a bokánál a vérkeringést, így nem dagad meg a lába, meg nem is izzad bele annyira a cipőbe.

2021. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%

Sokaknak már az is bzis, hogy egy férfi próbál adni magára. Fodrászhoz jár illetve nem csak az alapján választ ruhát, hogy mi a kényelmes, hanem az is szempont, hogy jól is álljon...


Nem kell ezzel foglalkozni, lehet csúnya gondolat, de vedd előnynek. Férfiként közepes adottságokkal is elég könnyű viszonylag jobban kinézni az átlagnál. Szerintem pont az ilyen gondolkodásmód miatt.

2021. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a titokzokni ronda, de nem b*zis.
2021. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Mivel a nőknek jól áll, ezért férfin b.zis, mert nőies.
2021. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem b#zis, és még csak nem is zavar, ha más felvesz ilyet, de én nem hordok, mert ha már meleg van, akkor egyáltalán nem veszek fel zoknit (mellette persze szandált, vagy vékony vászoncipőt veszek), ha pedig hűvös van, vagy elegánsan kell megjelenni, akkor hagyományosat veszek.
2021. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is így látom. Én tavasztól ilyet hordok, mert kényelmesebb és jobb. Aztán mindenki gondoljon amit akar :D
2021. ápr. 22. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Büdöslábúak...:)
2021. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"kigyúrt, divatozó úgymond alfa hímeken akik elég jó csajokkal vannak"


Az ilyenek a legnagyobb Makk Marcik titokban

2021. máj. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!