Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek?Szeretitek ezeket a...

Tetszenek?Szeretitek ezeket a magasabb derekú nadrágokat/szoknyákat?Lehet nekem furcsa csak?

Figyelt kérdés
Még mindíg a csípőnadrágokat hordok,furcsák nekem a magasabb derekú nadrágok.
2021. ápr. 22. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen lett köldökpiercingem, azóta nem tudom elviselni a magas derekúakat

(pedig 14 éve kivettem)

2021. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok. Csak magasabb derekú nadrágot/szoknyát tudok elviselni magamon, abban érzem jól magam, nekem kényelmesebb és szerintem sokkal jobban is áll rajtam. Régen persze én is hordtam csípőnadrágot, mert akkor azt lehetett kapni minden boltban, de nem szerettem. Mindig övvel hordtam (amit én annyira nem szeretek), de így is folyton húzogattam és igazgattam, féltem lecsúszik, ha lecsúszott az gáz volt és kilátszott mindenem, bevágott a zsírpárnácskáimba, nem szerettem.
2021. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
Csak szólok, hogy fiú szemmel borzasztóak, a rövidnadrágok különösen, de a csúcs bikini alsóban, komolyan, mint valami pelenkás. És mi a fenétől kell védeniük? Csak azt ne mondjátok, hogy a hidegtől, mert nyáron is ebben vagytok.
2021. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nagyon szeretem. sokkal kényelmesebbek, kevésbé csúszkálnak.
2021. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megszokod majd. Kezdj el normál derekút hordani, a csípő gatyához képest ez is elég magas és ha megszokod utána már tetszeni fog. Nem minden gatya ér lengőbordáig, attól, hogy magasított derekú. 2000-es években én is csípőgatyát hordtam, nagyon utáltam ha a nadrág dereka hozzá ér a hasamhoz és divat sem volt. Ma már nem tudnék csípőgatyát hordani. Meg a mai nadrágok sokkal jobban felveszik az alakodat, így nem kényelmetlenek.
2021. ápr. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azon múlik, hogy milyen a testalkatod. Az enyém ilyen, hogy a csípőnadrágban borzalmasan nézek ki. Persze van olyan is, akinek a magas derekú áll rosszul. Nekem a magas derekú kényelmesebb, de persze ez mindenkinél más, hogy mit szeret viselni.
2021. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyújtott téglalapseggek, gyönyörű....
2021. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
A nagyon magas derekút (ami pl a köldökömig vagy tovább ér) én sem szeretem. Van néhány, de ritkán hordom, mert főleg evés után üléskor szorít - pedig nem vagyok kövér. Ugyanakkor a nagyon alacsony derekút sem szeretem (csípő vagy kicsit magasabb) mert azokban fázik a derekam és mindig úgy érzem lecsúszott, pedig nem.
2021. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak magas derekú jöhet szóba. A csípő nadrág/szoknya úgy néz ki rajtam, mint aki három évet élt az utcán, aztán megette ég medve, aztán kihányta. Jó, ez túlzás, de a lényeg az hogy ocsmányul áll. Ha elmúlik a magas derék divatja, én akkor se fogok váltani.
2021. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen hordanék ilyenkeket, de mind túl bő derékban, így marad a csípőgatya :/
2021. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!