Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipősök! Converse Run Star...

Cipősök! Converse Run Star Hike Hi-t szeretnék rendelni, de hol?

Figyelt kérdés

feketében szeretnék, maximum 30k-ig mennék, lehetőleg magyar oldalon. ecipon nincs raktáron, más oldalakat pedig még nem nagyon próbáltam ki. tudtok ajánlani más oldalakat, amik megbízhatóak?

footlocker, fashion days vélemények?

[link]

és ez az oldal szerintetek biztonságos?



2021. ápr. 22. 21:58
 1/7 anonim válasza:
53%
mi az hogy cipősök? XD
2021. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Footlocker fix legit, az oldal amit belinkeltél meg fix fake. Kerüld az olyan oldalakat amiben benne van a márkának a neve és nem az eredeti oldal pl. converse.com, nike.com mert bármi más, nike-budapest.com, best-nike-shoescheapest.com fake. Nem használhatják ezeket a márkaneveket.
2021. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bstn.com-on is láttam ilyet, az is legit.
2021. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.: nem tudom hogy jött ez már én sem értem így éjfélkor xddd

2.: köszönöm a segítséget! [link] akkor ez a link jó, igaz? bocsi hogy itt kérdezek ilyen hülyeségeket, csak még ismerőseim sem igazán tudtak ebben most segíteni

2021. ápr. 23. 00:13
 5/7 A kérdező kommentje:
azért nem vagyok biztos a footlocker.hu-ban, mert a gépen nem engedi megnyitni az oldalt, vírusosnak találja, így telefonon néztem
2021. ápr. 23. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem megnyitotta gépen is az oldalt, és igen az a jó oldal. De ha nem vagy benne biztos, hogy a hivatalos magyar oldalon vagy, akkor: [link] ez a footlocker hivatalos nemzetközi oldala, rámész a Hungary-ra és átirányít a magyar hivatalos oldalra.
2021. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, tudom már régi a kérdés, de én is láttam ezt az oldalt. Sajna rendeltem is. Esetleg visszalehet kapni a pénzem? Nem azért, mert hogy jaj fake a cipő hanem, mert nem biztos hogy az a minőség. Sajna nagyon buta voltam, hogy ilyen felelőtlenül rendeltem. Vagy esetleg lemondani a rendelést?
2021. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!