Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek fel hozzá?

Milyen cipőt vegyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

Hétvégén muszáj vagyok elegánsan öltözni (ing, szoknya), de bajban vagyok mert egy ünneplős cipőm sincs. Bőrszoknyát tervezek felvenni, combközépig ér körülbelül (annál kicsit hosszabb). Viszont csak sneakereim vannak.

Két választásom van, fehér cipők közül, egy gyöngyvásznas és egy bőr.

Melyiket válasszam a kettő közül?



2021. ápr. 23. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En a bört valasztanam!
2021. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekete bőrszoknya és fehér sneaker együtt nem alkalmas elegáns viseletnek, csak laza sportos casual stílusnak. De fehér inggel még nagyon jól nézhet ki, csak nem lesz elegáns sose. Azt nem írtad, hogy ez milyen alkalom lenne. Egyébként én is jobban preferálom a szoknyákat fehér sneakerrel.
2021. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Menj mezítláb ;-)
2021. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a blúzt és a szoknyát és a két cipőt. De egy fekete alkalmi cipőnek mindenkinek kell lennie.
2021. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és egy fekete alkalmi táskának.
2021. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!