Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltol arról, ha...

Mit gondoltol arról, ha kicsit vastagabb combú lány visel bőrnadrágot (vagy valami hasonlót)?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak kicsit vastagabb??

Nem tudom mire gondolsz így hirtelen, de láttam olyan lányt bőr naciban akinek kicsit vastagabb volt a combja, de eléggé szexi volt benne.

Nem mindegy azért a mérték.

2021. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is tisztázni kéne, mi az a kicsit vastagabb comb. 🙂 Szerintem mindenki nézzen tükörbe, és döntse el saját maga, hogy ízléses, előnyös-e, amit lát.
2021. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

2-es: a fő gond az, hogy sokan hiába néznek tükörbe, nem azt látják, amit mások, különben nem mászkálna annyi gusztustalannak látszó ember az utcán.


Kérdező: tényleg nem mindegy, mit értesz kicsit vastagabb comb alatt.

2021. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
3, miért te döntöd el, mi a gusztustalan? Én vékony vagyok, de a férfiak nagy részének a kifejezetten túlsúlyos nők is szoktak tetszeni. Ha neked nem jönnek be az ilyenek, nem nézegeted oda és kész.
2021. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 2 mérettel kisebb nadrágba préseli bele magát akkor jó.

Egy vastagabb nőn is nézhet ki jól.

2021. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszonyat jól néz ki, annyi hogy mivel összeér a comb így hamar tönkremehet ott az anyag.
2021. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
A bőrnadrágba bepállik az ember segge!
2021. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Abszolút jól is nézhet ki, egy kicsivel teltebb nőkön is jól mutatnak a bőr ruhadarabok, de azért nem minden végletekig.
2022. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!