Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Testes, pocakos férfiként az...

Testes, pocakos férfiként az alábbi videóban látható összeállítást felvehetném? Jól állna nekem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ktzq6a2Qn98


Szeretnék a pocakosságom ellenére is divatos, laza és nyárias lenni.

Sok kövér sorstársam egyszerűen nem mer rövidnadrágot felvenni, nem tudom, miért.



2021. ápr. 27. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól áll a pasin ez a szerelés. Nyugodtan húzzál rövid nacit!
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy egy öltözködéssel kapcsolatos kérdésnél miért kell belekötni a kérdező testalkatába. Én nő létemre pl. vonzónak találom az ilyen pocakos pasikat. Egyik dagi ismerősöm is hordott ilyen rövid nadrágokat és tök jól állt neki.
2021. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zol56 ***** válasza:
Természetesen aki dagi le is fogyhat. De a kérdés az adott videoban látható öltözékre vonatkozik. Van akinek tetszik van akinek nem. Nem vagyunk egyformák, az ízlések különböznek. A dagiság nem egyenlő az igénytelenséggel. Persze egy elegánskedvelőnek, sportkedvelőnek, divatosnak, régimódinak más és más tetszik. Én nem vagyok sem pocakos, sem dagi igazából nem is így öltözök de a videóban szereplő forma teljesen rendben van. Normál utcai viselet a hétköznapokra. Kényelmes, átlagos. Persze mindenkinek nem fog tetszeni. Ha hasonló kaliber vagy nyugodtan merj így öltözni.
2021. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!