Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a bugyi nélküliség...

Szerintetek a bugyi nélküliség szexi? Szeretnék felizagtni 1 pasit.

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
inkább közönséges
2010. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyébként sincs semmilyen ruha rajta, akkor igen. Ha még nadrágban van, akkor eléggé visszataszító. Talán még szoknyánál nem az, de az meg eléggé merész. Ja, és pesze akkor, ha egy lányról van szó.
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
őrülten izgató
2010. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha otthon vagytok és mondjuk meleged van, leveszed, simán felizgat egy srácot :)
2010. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Prímás Lancelot ***** válasza:
100%

én csak nem teljesen értem. és akkor a buszon így odasúgod: nincs rajtam bugyi. és szétteszed ?

de lehet csak mert fáradt vagyok..

2010. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 F Szilvia válasza:
75%

Szerintem izgató a pasiknak.Én nővérként dolgozom egy kisvárosban,nyáron rendszerint a munkaruhám alatt ami nyáron mini tangát szoktam húzni, de amikor abban is melegem van akkor leveszem a bugyit.Így szellősebb.Hátulról úgy sem látszik hogy tanga vagy semmi nincs.De ha észreveszik akkor egy kicsit én is rá szoktam játszani,és izgi ahogy betakaróznak és mozog a takaró.Tehát tutira fel tudsz izgatni vele valakit.

Ha tanács kell csak írj!

2010. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!