Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sanasport.hu megbízható...

A sanasport.hu megbízható webshop?

Figyelt kérdés
Tervezek innen egy cipőt venni, de nem tudom, hogy mennyire megbízható az oldal, eredetiek-e a termékek. Aki vásárolt már innen kérem írja le a véleményét, tapasztalatait. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 30. 09:20
 1/6 anonim válasza:
Sikerült esetleg rendelni?
2021. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bitangbandi válasza:
Rendeltem övtáskát, kártyával fizettem. Visszaigazolták emailben a rendelést és a fizetést is, a szállítást 10-16 napra, azóta eltelt 31 nap, és még semmi, email se. A weboldalon megadott bp-i számon automata azt mondja be, mintha munkaidőn kívül hívtam volna, pedig nem. Rosszul néz ki a dolog :)
2021. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bitangbandi válasza:
update: a 2-es vagyok. Visszahívtak a pesti számról és jövő hétre ígérték a szállítmányt. Úgy legyen.
2021. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Májusban rendeltem tőlük egy cipőt illetve zoknit. A zokni nem volt készleten, írtak is egy e-mailt. Ezután pár napig nem történt semmi a rendeléssel, ezért írtam az ügyfélszolgálatnak. Visszaírtak, hogy a rendszerből kiszedik a zoknit, ezután azt hiszem másnap fel is adták és hamar megjött. Minden rendben volt szerencsére, eredeti volt a cipő amit küldtek.
2021. okt. 6. 15:21
 5/6 Gizmo15 válasza:
Abszolúte meg vagyok elégedve. Ritkán rendelek online. Már régen kinéztem magamnak, üzletbe megpróbáltam. Sajnos a egyel nagyobb méret nem volt. Így elkezdtem kutakodni neten és rájuk akadtam, hozzáteszem jóval olcsóbban. Hétfő este úgy döntöttem megrendelem, természetesen utánvéttel, hiszen nem ismertem őket, és nem kis összegről volt szó. Folyamatosan kaptam az e-maileket, merre jár. Majd csütörtök délelőtt sikeresen meg is érkezett. Tökéletes a cipő, a gyorsaság és a tájékoztatás. Bátran ajánlom mindenkinek.
2022. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MikiRobi válasza:
Sajnos nem megbízhatóak. Rendeltem tőlük egy sportcipőt ami akciós áron 30ezer Ft lett volna, de majd két hónapig vártam hogy megérkezzen, de nem jött meg. Eközben volt többszöri e-mail váltás is, igérgetéssel hogy a szállító partner hibájából késik, stb. Végül a második hónap felesleges várakozás után vissza mondtam a rendelést. Megbízhatatlan, szavahihetetlen társaság. Én biztos hogy ezekután nem kérek belőlük soha többet.
ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!