Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú melltartót...

Milyen típusú melltartót vettetek először?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 13:59
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Anyám már 15 éves koromban hordta haza a piacról a borzalmas push upokat, pedig alig volt/van mellem. Magamnak már csak bralettet meg sportmelltartót veszek régóta.
2021. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem anya nem engedte a tini melltartót (az ún. sztrecces top szerű izét hívtuk így) de mikor elkerülhetetlen volt, mert látszott egy kis mell, akkor is csak ilyet vett, vagy háromszög fazont, de persze semmi szivacs.. Sajnos nekem rém kellemetlwn volt, mert a bimbóudvar átütött, így mindennap vércikinek éreztem. Aztán a legszebb nap volt az életemben a szivacsos-merevítős igazi melltartó megvétele.
2021. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos push-uppal kezdtem, mert tinikén úgy gondoltam, az lesz szép. De igazából hülyén is nézett ki meg kényelmetlen is volt. Azóta már sok mást is próbáltam,(pl. bralett, simma szivacsos stb.) de végül arra jutottam, hogy feleslege, amúgy is nagy rám a többség, gyerek osztályon kell nézelődnöm, venni akarok.
2021. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én negyedikben kaptam az elsőt, de csak a vékony pólók alá vettem fel. Egy vékony top volt, halvány rózsaszín, a KÖKI-ben vettük.

Ötödikben már minden nap kellet, ezért akkor vettünk még pár szintén vékony topot.

Hetedikben kaptam először normális, szivacsos melltartót, mert már a másik nem volt jó, át is látszott, és nem is tartott rendesen.

Azóta csak azt hordok, nem mintha kényelmes lenne, de a többi sajnos nem jó.

Tesi órára sportmelltartót veszek szintén hetedik óta.

Most 16 éves vagyok, de a jelenlegi helyzet miatt a sportmelltartóról azt se tudom, hol van 😂

Otthonra is veszek melltartót, mert sajnos nélküle átlátszik minden.

2021. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Először szivacs nélküli topot, majd szintén szivacs nélküli háromszögfazonú melltartót hordtam, majd szivacsos, merevítő nélküli tinimelltartót. A Tesco gyerekrészlegén vettem magamnak. (Emlékszem, önkiszolgáló pénztárnál, mert mint sok-sok tini, cikinek éreztem.) Nekem ez vált be végül, sokáig ilyet hordtam, mivel nem voltak nagy melleim.
2021. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első ilyen kis cicifix top volt kb 10-11 évesen. A 12. születésnapomra kaptam egy szivacsos gyerekmelltartót, de olyan 13-14 éves koromig nagyon ritkán hordtam, sokszor még a topot sem. 14 évesen kezdtem “rendes” felnőtt melltartókat hordani.
2021. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!