Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mások szerint is ma már...

Mások szerint is ma már igényesebb fiú/férfi szandálok is vannak, mint pár évtizede?

Figyelt kérdés
25-30 évvel ezelőtt (akkor voltam gyerek) nemigen volt olyan szandál, amit szívesen felvettem volna. Többen még ma sem vesznek fel szívesen fiúként/férfiként, amibe belejátszhat az is, hogy sokaknak még azok a régi típusú, fémcsatos szandálok jutnak eszébe, amit meg is értek, hogy nem jön be sokaknak, mert azok valóban rondán néznek/néztek ki. Viszont mára ez megváltozott, elég sok sportos, jól kinéző hétköznapi szandálok is vannak, így ma már simán felveszem nyáron. Nektek mi a véleményetek?

2021. máj. 1. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Engem férfiként taszít a szandál,szerintem nem áll jól,elrontja az összképet. De mindenkinek más az ízlése.
2021. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként semmilyen férfiszandált nem tartok ízlésesnek, de amíg nem a párom hordja, nem zavar különösebben.

Megjegyzem, én nőként sem szeretek szandált hordani, nincsenek olyan szép lábaim hogy mutogassam őket.

2021. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hangyányit fejlődött a szandáldivat. Az igazán elegánsak a sok pántból álló, lábat alig láttató férfiszandálok. Elterjedtek a sport, vagy túraszandálok, de ezek ezek még mindig az NDK-s egyenszandálokra emlékeztetnek, meg az izraeli hadsereg női számára rendszeresített szandálra. Vannak viszont minőségi anyagból saruszandálok, sarupapucsok. Pár helyen nálunk is lehet kapni és elég jó a választék. Legtöbbjük uniszex viselet, de vannak férfiasabb darabok. Ott még nem tartunk, hogy a neten elérhető olasz, vagy görög gyártók termékei nálunk is népszerűek legyenek.
2021. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Csak funkcionális viseletként hordok szandált (nyáron autóvezetés, kisebb kerti munkák pl. locsolás, max. biciklizés) Utcára nem szoktam.

F33

2021. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem egyáltalán nem tetszenek a szanádálok. Női szandálok közül van egykét csinos, de azok az ilyen sok szálból álló, saru szerű izék. De én férfiként sose hordok szandált.
2021. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
ugyan úgy borzalmasan néznek ki még mindig
2021. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy Magyarországon szinte lehetetlen jól kinéző férfi szandált találni. Én pár éve Olaszországban vettem egy elegánsabb bőr szandált, és ha nem is túl gyakran, de nyaranta szoktam hordani. Viszont az itthoni szandáloktól néha rám jön a hányinger...
2021. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ma már lehet találni igényesebbeket.
2021. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!