Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az ing és nadrág össze...

Ez az ing és nadrág össze illik? Ha igen, milyen öv lenne jó hozzá?

Figyelt kérdés

Divatot nézve teljes mértékben pancser vagyok. Nem érdekelt sosem, most sem érdekel, de "muszáj" foglalkoznom vele kicsit (legalább ennyit).

[link]

[link]


2021. máj. 4. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy vilagos ing jobb lenne vele szerintem.

Cipot is mutatsz hozza? Azzal Is kellene passzoljon az ov

2021. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azon még nem agyaltam. Ha ez a 3 dolog pipa lesz, akkor ahhoz mérten veszek cipőt is. Világos ing, mármint világosabb, pl pirosas vagy kékes, vagy kifejezetten világos, pl fehér?
2021. máj. 4. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
ov olyan szinu legyen mint a cipo - ez az aranyszabaly.
2021. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Ehhez a sötétzöld nadrághoz vagy nem is tudom milyen szín ez... Szerintem teljesen jó a fekete ing. Még a fehéret tudnám elképzelni.


Nyilván öv + cipő egyszínű.

Ehhez én kizárólag fekete öv + fekete cipőt vennék fel.

2021. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Vagyok:

szerintem tortfeher ing kellene, vagy vajszinu, vagy feher, a pirosas nem jo a zolddel,csak max karacsonykor. Anyagaban lehet pamut vagy len, a len nagyon vaganyul nez ki az ilyen anyagu nacival.

Majd muti amit meg nezegetsz.

2021. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok:


Pirosat, kéket hanyagold a már eleve "színes" nadrághoz. (színes alatt olyanra gondolok itt ami nem semleges. Fekete, fehér, szürke, esetleg vajszínű).


Maradj az egyszerűbb színeknél. MInt írtuk. Fehér, fekete. vajszínű ing sem lehet rossz.

2021. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ti milyen szinunek latjatok a linkelt gatyat egyebkent? en elsore sotet szurkenek lattam, de most hogy irjatok, hogy szines...zold?
2021. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, olyan khakizold
2021. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is inkább egy vajszínű/fehér inget választanék hozzá.

Cipőből/övből mehet hozzá az élénkbarna. Egy kicsit feldobná szettet, odavonzaná a tekintet. Pl ilyen: [link]

2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez az elenkebb es a sotetbarna is jo lesz vele, ilyen oveket konnyu is talalni, kesz a szett 😊
2021. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!