Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire fog passzolni a...

Mennyire fog passzolni a vörös (inkább már piros) haj a lila nyakkendőhöz?

Figyelt kérdés
Nos a héten pirosra lesz festve a hajam, de azon aggódok, hogy egyáltalán nem fog illeni a hajam a lila nyakkendőhöz. A nyakkendő ilyen padlizsán lila színű. Igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy ti szerintetek nagyon el fog ütni vagy nem vészes.

#ballagás #vörös haj #Lila nyakkendő
2021. máj. 4. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg ha esetleg van ötletetek, hogy milyen szín illene a nyakkendőhöz akkor azt nyugodtan írjátok meg. (Nem természetes hajszínre gondoltam) :)
2021. máj. 4. 21:12
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

ne haragudj, kérdező, de nem bírom nem leírni, ahogy elolvastam a kérdésedet, önkéntelenül egy cirkuszi bohócra asszociáltam :D

biztos csinos vagy a valóságban, de így leírva, megcsináltad a napomat! :D

2021. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha kicsit "Jokeres" akarsz lenni, akkor a lila nyakkendőhöz akár sötétzöld hajad is lehet.

Egyébként szerintem a lilához illik még a világos rózsaszín, narancssárga és a világoszöld is.

2021. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes választ és a plussz hajszín ötletet. :) Lehet, hogy nem említettem de azt a nyakkendőt ballagásra kell felvenni, ezért is kérdeztem, hogy nem-e ütne el a két szín? Illetve nem kell olyan vérvörösre gondolni. :D
2021. máj. 5. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem üt el a két szín, sőt különlegessé teszi a viselőjét. Egyébként meg ne érdekeljen, ha majd esetleg valaki azt mondja, hogy neki nem tetszik, mert az a fontos, hogy neked tetsszen, amit viselsz.
2021. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A nyakkendő színén aggódsz? Én inkább azon aggódnék, hogy az emberi fejhez nem passzol már alapban.
2021. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a hajad színe kicsit tartósabb döntés annál, hogy egy egyetlen alkalmon viselt nyakkendő alapján döntsd el.

Nekem az általános iskolás ballagáson ocsmány szürke volt, de az a nagyon csúnya fajta, ahhoz aztán semmi sem passzolt volna, max az, ha szürkére festetem a hajam. Nyilván nem tettem meg.

2021. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, passzolt?
2021. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!