Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az normális ha lenézően...

Az normális ha lenézően tekintek olyanokra aki versace ruhát hord??

Figyelt kérdés
Mindig szoktam látni ilyen tini romákon meg romákon kívül is de az ritkább hogy a 12-25 évesek ilyen undorító versace póló nadrágban járkálnak, én nagy ívben kerülöm az ilyen márkákat. Azt az érzést kelti hogy gazdagnak akar tűnni vagy ilyesmi (meg ugye nem eredetiek hamisítványok, de szerintem ezeket mindenki tudja)

2021. máj. 7. 10:01
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
De ez miért triggerel ennyire téged?
2021. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát neked nem a Versace ruhákkal van a bajod, hanem a romákkal, akik hamisítványokat hordanak. Hogy ez miért zavar téged, arra csak te tudhatod a választ.
2021. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 neeem!! Én is roma vagyok, csak ők náluk a gyakoribb.
2021. máj. 7. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a Calvin Klein nem tetszik, de a ruha nem minősíti a viselőjét, csak eltér az ízlésetek.
2021. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

8Ezer forintért


[link]

2021. máj. 7. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudnod kell hogy az ilyen nagy márkáknál tényleg előfordul hogy ennyire csiricsáré mintás cuccokat dobnak piacra. Persze amit ők megvesznek az mind kínai de a magyarok meg ha megfigyeled egy időben nagyon hordták a kamu michael kors táskákat meg órákat csak azok naturálisabb színűek azért nem tűntek ki nagyon. A cigányok szeretik a nagy mintákat meg az élénk színeket ha te nem olyan vagy akkor ne hordd de az se baj ha ők szeretik. Az én cigány barátnőim szeretik a színes ruhákat de amin ilyen nagy márkajelzés van mondjuk azokat ők se hordják
2021. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2021. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!