Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minta/kép eltávolítása pullóve...

Minta/kép eltávolítása pullóverről hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Van ez a pulcsim:


[link]


Szép fehér színű, alig volt használva de a probléma az vele hogy van egy nagy FUCK felirat rajta. Még ajándékba kaptam amikor "menő" volt. Volt már hogy tanár beszólogatott érte mert egy csúnya szó van ugye rányomatva. Most már azért elég gáznak érzem hordani, csak akkor veszem fel ha kabátos idő van és eltakarja.


A kérdésem az lenne hogy milyen módon lehetne valahogy ezt eltávolítani, vagy esetleg van e valaki aki ilyennel foglalkozik, talán a ha varrónőhöz elviszem ő tudna valamit kezdeni vele?



2021. máj. 7. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
fesd le temperával :D
2021. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
ez soha nem volt menő xd
2021. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Varrónő szerintem nem tud segíteni, ha jól gondolom, akkor ez rá van vasalva. Nem tudom hogy esetleg hajszárítóval melegítve lejönne-e róla 🤷‍♂️
2021. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ollóval.
2021. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
esetleg rávasalni mást?
2021. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne viccelj, egy sima fehér pulcsit bárhol kapsz pàrezer forintért. A varrónő is kerülne ennyibe. Ha arra nem sajnálnád, akkor egy új pulcsira miért?
2021. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!