Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat melltartófazont...

Milyen ruhákat melltartófazont viseljek hogy nagyobbnak, teltebbnel látszódjanak a kis melleim?

Figyelt kérdés
Eddig bő, fiús felsőket hordtam de nem volt szerencsés. Azt hittem a feszülős garbó jó lesz, de teljesen laposnak mutatott.

2021. máj. 8. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
A kis mell a legszexibb! <3
2021. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért jobb, ha nagyobbnak néz ki, mint amekkora? Szerintem meg pont az okoz csalódást.
2021. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1# koszi :)

2# a pasik is dicsekszenek a 20 centijükkel. :)

Amugy nem tudom, magabiztosabb lennek tole

2021. máj. 8. 22:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Aztán hogy, hogy nem, mégse lesz meg az a húszas :D De nem is ez a lényeg, ahogy a mellnél sem.

Amúgy lehet, hogy magabiztosabb lennél tőle, de vagy azt húznád be, hogy boldog-boldogtalan csorgatná a nyálát, akár a lehető leggusztustalanabb módon, vagy pedig szimplán két merevítő látszana a felsődön átütve, mell meg nem, ami szerintem ultragáz.

#2 voltam.

2021. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves vagy nagyon :)

De azért nem vagyok teljesen lapos. Hidd el, a nők szeretik, ha megnézik őket...

2021. máj. 8. 22:36
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Mi pedig szeretjük őket nézni ;)
2021. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig nem kell ahhoz teljesen laposnak lenni, hogy a melltartó elüssön. Szimplán egy-két kosárral nagyobb méret is adhat ilyen fura formákat.
2021. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Milyen sok segítő válasz érkezik, ki gondolta volna, hogy férfiak fognak írni
2021. máj. 8. 22:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
(Azért ez nem olyan sok, jórészt csak én írok ide, mert folyton bejelez az oldal, hogy jött válasz. A legelső nem én vagyok, de a többi már az én kisregényem.)
2021. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7#

Tudom, de nem hordok olyan melltartot, neha semmilyet nem hordok :)

2021. máj. 8. 22:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!