Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetértetek azzal, hogy az...

Egyetértetek azzal, hogy az atlétatrikó (önmagában) nem utcára való viselet?

Figyelt kérdés
Szerintem közterületen max. nyaraló övezetben, esetleg rövid távra (mondjuk boltba elugrani) oké, de hosszabb távra közlekedni benne nem.

2021. máj. 8. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Akinek megvan hozzá a megfelelő testalkata, azon jól tud kinézni.

Egyébként mostanában mi ez a sok atlétatrikós kérdés??

2021. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Testalkattól függ. De alapvetően semmi gond nincs vele utcára egy fülledt nyári napon.
2021. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki viseljen azt amit szeretne szerintem
2021. máj. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
egyetértek, a tuti testalkattal sem illik utcára felvenni, közönséges hatást kelt
2021. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Az asszonyverő trikó vérciki minden körülmények között.
2021. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

utolsó :D de jót nevettem

hatalmas igaz 👍

2021. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Az ugye mindenkinek megvan, hogy nem csak fehér, pörköltszaftos kivitelben létezik atléta? Elég sok múlik egyébként az összeállításon is.

Egy nyári napon, kertmozizni, kiülni egy italra, sétálgatni ezekkel az outfitekkel semmi gond:


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a kérdezővel. Az 1,2,7-es válaszolóval annál inkább. Egyrészt igen,nem csak a hagyományos fehér atléta van,sokféle közül lehet válogatni. Lassan 25-30 fokok lesznek.Lazább programokhoz miért ne lehetne felvenni? Mi vele a gond? Normál vagy akár kicsit izmosabb testalkattal még jól is tud kinézni,de vékonyan sincs vele gond.

Sportoláshoz én a fehérrel sem látok semmi gondot.Régebben a tesi órán is azt kellett hordani,kényelmes volt.

2021. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7-es, amiket belinkeltél, és amit a #8-as is megerősített, azokkal semmi baj, bár én azokat nem tekintem atlétának, hanem ujjatlan pólónak.

Kicsit pontosabban kellett volna fogalmaznom, én a fehér, alsóneműnek szánt atlétára értettem a kérdést.

2021. máj. 11. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőkön jól néz ki, férfiak szerintem inkább mellőzzék.
2021. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!