Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hádába gáz ruhát venni?

A hádába gáz ruhát venni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
néha egész jó minőségű ruhákat lehet kifogni. de egyre rosszabb a felhozatal szerintem, és árban sem olyan jók már. az meg nagyon gáz, hogy a próbafülkénél átszámolják a bevitt ruhákat befele és kifele is. szerintem manapság már ciki kategória.
2021. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem gaz, csak nem biztos, hogy megeri. Szerintem vannak jobb turik, amelyek minosegben es arban is verik a Hadat, de ha neked szimpatikusak akkor vasarolj ott nyugodtan, ne erdekeljen ki mit gondol rola. :)
2021. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz, de a Háda mára a turik alja :(


Amikor bejött, nagyon jó volt, ár-érték arányban. Csomó jó cucc, értelmes összegért.

Most gyűrött, piszkos, foltos áru, annyiért, mitn egy vadiúj.

2021. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem válaszolókhoz. Nem ciki, de jól nézd meg a ruhát amit szeretnél megvenni, mert sok a foltos, lyukas, kinyúlt darab.
2021. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!