Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jó utcára az ilyesmi...

Mi a jó utcára az ilyesmi papucsokban?

Figyelt kérdés

[link]

Az ilyenekről ordít, hogy egy nagyon kényelmes szobapapucs.

De olyan hatást kelt az utcán, mintha otthon elfelejtette volna átvenni az illető.



2021. máj. 11. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Ez szerintem sem utcára való. Utcára való, ha már papucs, inkább a lábujjközösökből van, persze nem a gagyi minőségűekből. Bár szerintem a szandál jobb, mint a papucs, jobban tartja a lábat.
2021. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Ez amúgy bromi kényelmetlen :D
2021. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez minden nyáron elkerülő téma, épp emiatt megszokhatnák már tényleg a látványát az emberek. Pont amiatt hordják utcán, mert nagyon kényelmes és szeretik a papucsokat, annyira tetszik nekik, hogy őket nem zavarja, ha "otthon feelingje" van, sőt az tetszik nekik benne. Gondolom nem is érdekli őket, hogy más mit gondol. Ennyi, mindenkinek más az ízlése.
2021. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Én sem értem, hogy mi a jó ebben, én ilyen kinézetű papucsot itthon hordok. Amit végképp nem értek, hogy mi kerül ezen ennyibe.

Amúgy alapvetően igénytelennek tartom az utcára hordott papucsot, legyen az akármilyen, hacsak nem strandon van valaki. Esetleg a bőr papucs még elmegy, de amikor ilyen szobapapucsban meg gumipapaucsban mászkál valaki az utcán, azt igénytelennek tartom.

2021. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Fura, mert nekem meg pont, hogy nem néz ki elég kényelmesen ahhoz, hogy otthoni papucsként el tudjam képzelni. :D

(Bár utcára se hordanám.)


Gondolom, a viselőjének tetszik és kész. Nem árt vele másoknak.

2021. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Boltba van, hogy én is ilyen papucsban ugrok le, vagy kutyát sétáltatni, de mondjuk én vidéki kisvárosban lakom zöld övezetben. Nem tudnám elképzelni, hogy pl. Budapesten a belvárosban ilyenben sétálgassak.
2021. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

egesz napos varosban csaszkalashoz en sem vennem fel, en akkor hordok ilyet, ha pl. csak leugrok boltba es nincs kedvem rendes cipot felvenni, ebbe csak belebujok es kesz, kenyelmes, normalisan nez ki. meg nyaralason szoktam ilyet hordani, ha pl este elmegyunk vacsizni vagy ami a strandra elsetalok (ott atveszem a gumipapucsom).


dehat csomoan meg leggingst hordanak nadragkenet meg alkalmi magassarku cipot a bkv-n, szoval szerintem meg ez a(z amugy normalisan kinezo) papucs a legkisebb rossz..

2021. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam meglepődni, amikor melegítőalsós családokat látok, de ennyire azért nem zavar.
2021. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, szerintem megvan a maga “szépsége”.:) tud esztétikusan is kinèzni ha jól öltözik fel hozzá valaki. Egy laza nyári öltözethez kimondottan jó, kènyelmes.
2021. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy mi a jó a pántos műanyag semmi talpú szandálokban vagy a lapos balerinacipőkben, amik zömmel rondák, kényelmetlenek és látni, hogy véresre töri a csaj lábát, megis sokan hordják. Vagy a kényelmetlen magassarkú csodákban, amik társadalmilag elfogadott viseletnek számítanak, de menni nem tudnak benne és rínak, hogy fáj meg tör.

A birkenstocknak pl. normális a talpa és csomó fajta jó anyagból van (nem a műanyag hulladék, olyan is van belőle persze). Van mindenféle fazon, ez a két pántos épp divat volt az elmúlt pár évben, na bumm. A lábujjközös verzió is nagyon ment mostanában, csak én pl. nem szeretem az olyat. De végre valami kényelmes is divat lett, amiben egész napos mászkálás után sem fáj a lábam. Nyilván nem mindegy, hova és mihez veszi fel az ember, de civil környezetben mivel is rosszabb, mint a sportcipő (ami alapból ugye sporthoz lett kitalálva), vagy egy doc martens...?

Most a divat a kényelmes-praktikus irányba ment, kb mindenki hátizsákot meg sportcipőt hord. A jó hír, hogy semmi nem kötelező.

2021. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!