Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete farmer kék ing passzoln...

Fekete farmer kék ing passzolnak(ha igen milyen cipő illik hozzá)?

Figyelt kérdés
-pl fekete sport cipő fehér csíkokkal?
2021. máj. 12. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A divat pont egy olyan műfaj, hogy látni kell :) utána lehet véleményezni de az még mindig csak ízlésbeli különbségekről szól.

Én felvenném egy narancsos árnyalatú hasított bőr cipővel is, más meg csak hófehérrel pl.

2021. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor nagy általánosságban mi el fogadott ilyen öltözékhez az az milyen cipő

ha abból indulok ki hogy öltöny nadrághoz csak feketét illik felvenni akkor lehet hogy farmerhez is

2021. máj. 12. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy focicipőt (mert a leírásod alapján az egy klasszikus focicipőnek tűnik) inkább pólóhoz szoktam csak felvenni, inghez pedig klasszikus bőrcipőt. Nekem ezek így jönnek össze.

Illetve egy időben volt egy olyan cipőm, ami anyagában inkább klasszikus bőrcipőre emlékeztetett, de fazonilag sportcipőhöz, no, azt inghez is, pólóhoz is hordtam.


De ha mindenképpen a fekete csíkos focicipőt venném fel kék inghez, akkor fekete nadrágot semmiképpen sem vennék fel hozzá, hanem valamilyen más színűt, kék farmert, homokszínűt, vagy szürkét, mivel a kék ing+fekete nadrág együtt inkább elegánsabb, de más színű gatyával meg inkább casual, amihez belefér a focicipő is.


32F

2021. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2021. máj. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!