Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Önök furcsán néznének, ha...

Önök furcsán néznének, ha valaki népviseletbe sétálna az utcán?

Figyelt kérdés
A községet is most falunak számítsuk.

2021. máj. 12. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10, tegeződni szoktam, csak a kérdést így engedte kiírni az oldal, mert ha "ti furcsán néznéteket" írtam volna nem engedi kirakni a kérdést
2021. máj. 13. 06:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Pesten mindig láttam egy nénit, aki népviseletben járt.

Én megnézem az ilyen ruhákat, de csak azért mert tetszenek, szépek a hímzések, stb. :)

2021. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok, és iskolába menet rendszeresen láttam egy nőt népviseletben. Elsőre kicsit furcsa volt, hiszen eléggé elütött a környezetétől egy panel lakótelep közepén a sok mai divat szerint öltözködő ember között, de amúgy semmi extra nem volt, és soha nem láttam, hogy feltűnően bámulták volna. Meg rendszeresen látok amúgy cigányokat is azokban a nagyon színes szoknyákban, de őket sem bámulom, amúgy is láttam már furcsábbat is népvisetbe öltözött embereknél.
2021. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én itt Budapesten semmire nem nézek furcsán, felőlem felvehet bárki estélyit is, és az se lep meg ha nyáron egy férfi csak nadrágot visel és félmeztelen, vagy valaki egy erősen polgárpukkasztó szövegű pólót hord. Mindenki azt vesz fel amit akar szerintem, a lényeg az, hogy érezze jól magát. De ha valaki megbámul azzal se kell foglalkozni, az is lehet csak tetszik neki :)
2021. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, hogy a válaszolók közül mindenki csak nőket látott viseletben. Én férfi vagyok és télen viseletben járkálok pesten (gyapjú kabát, pitykés mellény, posztó nadrág és csizma) és néha néha azért megnéznek, de szokható.
2021. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Furcsán néznék? Igen.

De ebben semmi pejoratív dolog nincsen. Az emberek általában felfigyelnek arra, ha valami nem hétköznapi dolgot látnak.

He általában azt szokták a legjobban megbámulni, ami tetszik nekik. Ezt meg kell szokni és mosolyogni.

2023. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!