Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is tapasztalta ezt online...

Más is tapasztalta ezt online vásárlásnál, vagy nekem adott ki feltűnően alacsony árakat a honlap?

Figyelt kérdés

Ritkán rendelek online, az a típus vagyok, aki szereti élőben megfogni, felpróbálni a ruhákat. Talán félévente egyszer, ha szétnézek a H und M-nél.

Megnéztem az akciós dolgaikat is, többet "beszívecskéztem". Viszonylag jó árú termékek voltak, pl felső 1790-ért, nadrág 3.990 forintért, ruhák is 4-5 ezerért. Ma szerettem volna kiválasztani, hogy melyikeket veszem meg, erre látom, hogy kivétel nélkül az összes ára növekedett minimum 2-3 ezerrel. Pl. a felső, ami kevesebb, mint 2.000 forint volt, most 3.495. Akciósan, pirosan van az ár, korábban ez a rendes ára volt, de azt is felemelték. Ha nem fotóztam volna ki őket külön, még azt hinném, hogy én vagyok a hülye és rosszul emlékeztem... De nem, itt van előttem, hogy mennyibe kerültek pár napja és most.


Vagy ez valami hiba lehetett az oldalon?

Regisztráltam klubtagnak, de mikor az alacsonyabb árakat láttam, akkor is belépve voltam, meg ma is, mikor rendeltem volna.


2021. máj. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Valami akció lehetett és annak már vége, ezért drágább minden.
2021. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinenkent es meretenkent is valtozhat az ar.
2021. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem volt ezekre külön akció, alapból a "Leárazás" fülnél néztem őket.

Azt tudom, hogy néha van kódos akció, hogy pl csak a cipőkre, gyerekruhákra stb. De nem ez volt a helyzet, mert csak a kedvencekhez tettem őket, semmilyen kódot, vagy kedvezményt nem aktiváltam.

2021. máj. 14. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Akkor is az van amit írtam #1

Le voltak árazva, most meg nincsenek.

2021. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Miss Endzsi ***** válasza:
59%
Lehet sokan beszivecskezték így úgy voltak vele ezek közül biztosan lesznek elegen akik többért is megvennék.
2021. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, még most is akciósként vannak hirdetve. Ott van pirossal a mostani áruk, feketével áthúzva a korábbi, teljes ár.
2021. máj. 14. 18:34
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
És? Átírták, hisz látják van igény a termékre.
2021. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak szerintem egy online shopnál ez nem túl fair eljárás, nem egy török bazárban vagyunk, ahol az eladó úgy változtatja a termék árát, hogy neki tetszik.


De közben privátban is írtak ketten is itt, hogy a H und M-nél ez mondhatni bevett szokás, hogy szezonvégi akciók előtt felemelik mindennek az árát kicsivel.

2021. máj. 14. 19:31
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
Ilyen ez a kapitalizmus, de jobb, mint kanyaróban meghalni.
2021. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami napi akció lehetett, hogy minden nap akciós, de minden nap 10%-al drágább lesz. Vagy csak feltörték az oldalt. Vagy tényleg kétségbeesettek, és naponta változtatnak az árakon.
2021. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!