Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-17 éves lányok! Milyen...

14-17 éves lányok! Milyen cipőket hordtok egész évben suliba?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy hidegben,melegben,spotosabb vagy nőiesebb ruhákhoz.LÉGYSZI KORT IS ÍRJATOK.

Köszi. :P


2010. aug. 23. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagyok, most 11.es

Csinosan öltözködöm (pasztell színek).

Sokféle cipőm van, nagyon szeretem a magassarkú bakancs szerű cipőmet, mert nagyon kényelmes és hihetetlenül jól néz ki :) De sok lapossarkúm van, télre csizmám, nyárra papucsom is. ( www.lookbook.nu innen a legtöbb cipő tetszik, nem mind) Természetesen van edzőcipőm is, ha kirándulni megyek :)

2010. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 23. 23:10
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

van egy váaszon nikeom:

[link] (a zöld helyett sötétlila)


tisza: [link]


van egy téli converse one star cipőm is. arról sajna nem találtam képet. de amúgy fekete és a csillag okker színű rajta. az eredeti cipőfűzőjét lilára cseréltem :D


tesire egy pink fehér nikeom van. már két éves, de még semmi baja :D nagyon imádom :)


17/L

2010. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 23. 23:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ősszel: még hordom a telitalpú szandimat, a fekete magassarkúm, illetve van 3 sarum, azokat. illetve van egy bőr tornacipőm, a lazább cuccokhoz.

télen: van 1 barna bőr bokacsizmám, egy fekete térdig érő, lapos csizma, egy 12 centis platform,szegecses bokacsizmám, elég szado-mazo, de én még hóban-jégben is tudok benne közlekedni :D

tavasszal: szintén azt, amit ősszel.

kb. ennyi.

16/L

2010. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

15éves vagyok, 10.es

én hidegben is,melegben is,általában tornacipőt hordok..

2010. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

8. leszek

Én egész évben sportcipőben / deszkás cipő/ vagyok kivéve ritka alkalmakkor,mikor ünnep van akkor balettcipő és télen meg csizma.

14/l

2010. aug. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én vegyesen (de laposat/14/L): balerina cipő/fekete-fehér/,balerina cipő boka pántal/ekete/,magasszárú csízma-egyszinü/barna/,egyszinü/fekete/ saru,szines dorkó,convers/ezüst/sportcipő,meg még sokfajta..
2010. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

-tavasszal-ősszel sportcipőben vagyok

-télre van egy meleg bakancsom

- rossz időben felveszem az acélosomat

- a nyárból azt a két hetet kibírom sportcipőben, nem szeretek suliban szandálban lenni -azt majd csak nyáron, amikor itthon vagyok

15/l

2010. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

-11.es

-legtöbbször tornacsukában, edzőcipőben (nemvagyok se emo, se divathülye, csak kényelmes a tornacipőm.)

-meleg időben strandpapucs lazán belefér:)

-télre van egy szürke bokacsizma féleségem.

-ünneplőhöz egyszer fekete topánka. (nem veszek fel magassarkút, ígyis b*szott magas vagyok. :) )

2010. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!